Olejek geraniowy, (Avicenna), 6-7 ml
10.79 zł

Olejek geraniowy, (Avicenna), 6-7 ml

Olejek geraniowy, (Avicenna), 6-7 ml
Ostatnia cena produktu
10.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Produkt posiada: atest PAŃSTWOWEGO ZAKŁADU HIGIENY w Warszawie, jest wpisany do rejestru wyrobów kosmetycznych Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi oraz spełnia wytyczne międzynarodowych organizacji IFRA oraz RIFM.

Skład według INCI

Olejek eteryczny geraniowy, zawiera: citronellol, geraniol, linalool, citral, limonene.

Przeznaczenie

masaż - ma działanie uspokajające, reguluje krążenie krwi, zmniejsza stany lękowe, problemy menopauzy, reguluje gospodarkę płynami (zwalcza cellulitis), polecany w terapii zaburzeniach menstruacyjnych, jest stosowany również do pielęgnacji skóry.
kąpiel - ma działanie uspokajające, reguluje krążenie krwi, zmniejsza stany lękowe, problemy menopauzy, reguluje gospodarkę płynami (zwalcza cellulitis), polecany w terapii zaburzeniach menstruacyjnych, jest stosowany również do pielęgnacji skóry.
inhalacje i aromatyzacja powietrza - ma działanie uspokajające, reguluje krążenie krwi, zmniejsza stany lękowe, problemy menopauzy, polecany w terapii zaburzeniach menstruacyjnych, stymuluje układ odpornościowy.

Stosowanie

do aromatyzacji powietrza (lampki, kominki aromatyczne, nawilżacze powietrza).
do kąpieli (10-15 kropli na przeciętną wannę letniej wody - podawać w strumień wlewanej wody).
do masażu (3-5 krople wymieszane z jedną łyżką oleju nośnikowego np. z pestek winogron, oliwy z oliwek itp.).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h