Olejek cytrynowy, (Avicenna), 6-7 ml
6.09 zł

Olejek cytrynowy, (Avicenna), 6-7 ml

Olejek cytrynowy, (Avicenna), 6-7 ml
Ostatnia cena produktu
6.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Produkt posiada: atest PAŃSTWOWEGO ZAKŁADU HIGIENY w Warszawie, jest wpisany do rejestru wyrobów kosmetycznych Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi oraz spełnia wytyczne międzynarodowych organizacji IFRA oraz RIFM.

Skład według INCI

Olejek eteryczny cytrynowy.

Przeznaczenie

masaż - poprawia funkcje systemu immunologicznego, obniża temperaturę w stanach gorączkowych, obniża ciśnienie przy nadciśnieniu.
kąpiel - poprawia funkcje systemu immunologicznego, obniża temperaturę w stanach gorączkowych, obniża ciśnienie przy nadciśnieniu.
inhalacje i aromatyzacja powietrza - poprawia funkcje systemu immunologicznego, obniża temperaturę w stanach gorączkowych, obniża ciśnienie przy nadciśnieniu.

Stosowanie

Do aromatyzacji powietrza (lampki, kominki aromatyczne, nawilżacze powietrza)
Do kąpieli (10-15 kropli na przeciętną wannę letniej wody- podawać w strumień wlewanej wody)
Do masażu (3-5 kropli wymieszane z jedną łyżką oleju nośnikowego np. z pestek winogron, oliwy z oliwek itp.)

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 903 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus