Bingo sól, do kąpieli, Sel de Mer, z proteinami, 1350 g
11.02 zł

Bingo sól, do kąpieli, Sel de Mer, z proteinami, 1350 g

Bingo sól, do kąpieli, Sel de Mer, z proteinami, 1350 g
Ostatnia cena produktu
11.02 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Sole kąpielowe "Bingo" wytworzone są na bazie naturalnie czystej, kopalnej soli kamiennej. Uszlachetnione substancjami kondycjonującymi, ekstraktami ziołowymi są niezastąpionym elementem każdej kąpieli.


 

Skład według INCI

Sól składa się grubych, naturalnych kryształów wzbogaconych algami, terminalnymi oligoelementami, proteinami mlecznymi, Retinolem oraz ekstraktami z lnu, rumianku, i Gingko Bilboa.

Stosowanie

Stosowanie soli nie polega wyłącznie na wsypaniu jej do wanny. Idealnie nadaje się również do masaży i zabiegów peelingu skóry. W tym celu sól należy nasypać na wilgotną gąbkę i delikatnie pocierać skórę.

W przypadku niektórych schorzeń, lub dolegliwości można stosować okłady z soli. Sól wymieszać z niewielką ilością wody. Tak otrzymaną papką okładać lub masować wybraną część ciała.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h