Advazorb Plus, opatrunek, 20 cm x 20 cm, 10 szt
301.39 zł

Advazorb Plus, opatrunek, 20 cm x 20 cm, 10 szt

Advazorb Plus, opatrunek, 20 cm x 20 cm, 10 szt
Ostatnia cena produktu
301.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Opatrunek wykonany z miękkiej i łatwo dopasowującej się do kształtu rany chłonnej pianki poliuretanowej.

Działanie

Dobre właściwości absorpcyjne:

  • Gromadzenie wysięku w swojej strukturze
  • Opatrunek o właściwościach kapilarnych
  • Może być stosowany w kompresjoterapii

 Advazorb Plus charakteryzuje się dużym stopniem absorpcji i jednocześnie bardzo skutecznym kumulowaniem wysięku w swojej strukturze. To elastyczny i skuteczny opatrunek posiadający szerokie zastosowanie w leczeniu ran. Doskonale wchłania wysięk i zapewnia wilgotne środowisko w ranie, co sprzyja jej szybszemu gojeniu.

Wskazania

Wszystkie rany ostre i przewlekłe, rany z oddzielającą się tkanką martwiczą lub rany z wysiękiem, w tym:

  • Owrzodzenia podudzi
  • Odleżyny
  • Pooperacyjne rany zaopatrzone szwami lub rany rozchodzące się.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Nakładać bezpośrednio na ranę różową stroną opatrunku na zewnątrz rany i przymocować przy użyciu folii Episil, przylepca lub odpowiedniego bandaża do kompresjoterapii. Opatrunek Advazorb Plus może być zginany i cięty w celu dopasowania do rany.

Uwagi

Advazorb Plus można pozostawić na ranie do 3 dni. Jeśli wysięk zostanie zauważony na obrzeżach opatrunku, oznacza to, że należy wymienić opatrunek na nowy. Wymagana jest też obserwacja kliniczna, w celu określenia odpowiedniej częstotliwości zmiany opatrunku w przypadku ran o wysokiej intensywności wysięku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus