Hepatimed, tabletki, 210 szt
66.12 zł

Hepatimed, tabletki, 210 szt

Hepatimed, tabletki, 210 szt
Ostatnia cena produktu
66.12 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Składniki

Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus L.) suchy ekstrakt z liści, rzodkiew czarna (Raphanus niger L.) suchy ekstrakt z korzenia, mięta (Mentha L.) suchy ekstrakt z liści, mięta pieprzowa (Mentha piperita L.) suchy ekstrakt z liści, ostryż (Curcuma L.) suchy ekstrakt z korzenia, rozmaryn lekarski (Rosmarinus officinalis L.), chlorella (Chlorella), tauryna, witamina E, witamina C, cynk, mikrokrystaliczna celuloza, stearynian magnezu, silica, fosforan dwuwapniowy.

1 tabletka dostarcza:

AKTYWNE SKŁADNIKI ILOŚĆ
Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus L.) suchy ekstrakt z liści; 2,5% cynaryny 50 mg
Rzodkiew czarna (Raphanus niger L.) suchy ekstrakt z korzenia; 4:1 30 mg
Mięta (Mentha L.) suchy ekstrakt z liści; 4:1 30 mg
Ostryż (Curcuma L.) suchy ekstrakt z korzenia; 95% kurkuminy 10 mg
Rozmaryn lekarski (Rosmarinus officinalis L.) 30 mg
Chlorella (Chlorella) 50 mg
Mięta pieprzowa (Mentha piperita L.) 1.5 mg
Tauryna 50 mg
Witamina E 10 mg
Witamina C 60 mg
Cynk 15 mg

Właściwości składników

Hepatimed - tabletki z ekstraktem z karczocha zwyczajnego, ekstraktem z rzodkwi zwyczajnej, ekstraktem z mięty, ekstraktem z mięty pieprzowej, ekstraktem z ostryżu, rozmarynem, chlorellą, tauryną, witaminą E, witaminą C, oraz cynkiem uzupełniają dietę w składniki, które wspomagają naturalne procesy produkcji i wydzielania żółci przez wątrobę, wpływają pozytywnie na jej czynności oraz pomagają w regeneracji.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli 1 tabletka dziennie popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennego spożycia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

GEFA LOABORATOIRE
Bas Rocomp
35410 Chateaugiron

Hepatimed - zastosowanie i działanie

Skład:

suchy ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego suchy ekstrakt z korzenia rzodkwi zwyczajnej wyciąg z aloesu zwyczajnego suchy ekstrakt z mięty pieprzowej starte liście rozmarynu lekarskiego sproszkowana Chlorella tauryna cynk witamina E (tokoferol) witamina C (kwas askorbinowy)

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Gastroenterologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające pracę wątroby

Wskazania:

Hepatimed to naturalny suplement diety pomagający w przezwyciężeniu przyczyn dolegliwości wątrobowo-żółciowych, niestrawności.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie.   Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.