Collagen Day & Slim, płyn, 500 ml
77.19 zł

Collagen Day & Slim, płyn, 500 ml

Collagen Day & Slim, płyn, 500 ml
Ostatnia cena produktu
77.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety oparty na bazie Collagenu oraz ekstraktów roślinnych (zielonej  herbaty, zielonej kawy, cynamonu, kakao) przyśpieszających metabolizm oraz  przeciwdziałających zatrzymaniu wody w organiźmie.
Kolagen jest głównym katalizatorem reakcji, przemian chemicznych w naszym organizmie, wykazuje też ogromną rolę w zmniejszeniu wagi ciała.

Składniki

Porcja dzienna zawiera: 25 ml woda oczyszczona, gliceryna roślinna, zhydrolizowany kolagen 1 g, płynny ekstrakt z liści brzozy białej 150 mg, płynny ekstrakt z liści ortosyfonu włóknistego 150 mg, aromat, nasiona kakaowca 100 mg, maltodekstryna jako równoważnik, teobrominy 6 mg, nasiona kawy mielonej 100 mg, maltodekstryny dwutlenek krzemu jako równoważnik, kwasu chlorogenowego 45 mg, płynny ekstrakt z liści zielonej herbaty 100 mg, płynny ekstrakt z korzenia cynamony cejlońskiego 60 mg, płynny ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego 50 mg, płynny ekstrakt z owocu kopru włoskiego 50 mg, płynny ekstrakt z owoców czarnej rzepy 30 mg, płynny ekstrakt z korzenia imbiru 30 mg, Polisorbat 60, konserwanty: metylohydroksybenzoesan sodu, propylhydroksybenzoesan sodu.

Zalecane dzienne spożycie

Jako uzupełnienie diety przyjmować 2 dawki po 12,5 ml dziennie, rozcieńczone w szklance wody, najlepiej podczas śniadania. Przed użyciem wstrząsnąć.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nadmierne spożycie może powodować efekt przeczyszczający.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Collagen Day & Slim (płyn) - zastosowanie i działanie

Skład:

zhydrolizowany kolagen ekstrakt z brzozy białej ekstrakt z liści ortosyfonu nasiona kakaowca nasiona kawy mielonej ekstrakt z liści zielonej herbaty ekstrakt z korzenia cynamonowca cejlońskiego płynny ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego ekstrakt z kopru włoskiego ekstrakt z owoców czarnej rzepy ekstrakt z korzenia imbiru

Postać:

płyn

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie uzupełnia dietę w składniki wspomagające usuwanie nadmiaru wody

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki wspomagające odchudzanie.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 dawki po 12,5 ml dziennie, rozcieńczone w szklance wody. Przed użyciem wstrząsnąć.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Nadmierne spożycie może powodować efekt przeczyszczający.