Tinctura Crataegi, nalewka, 35 g
2.28 zł

Tinctura Crataegi, nalewka, 35 g

Tinctura Crataegi, nalewka, 35 g
Ostatnia cena produktu
2.28 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład

Macerat (1:5) etanolem 600 kwiatostanu głogu. Zawiera 53-58% obj. etanolu.

Wskazania

w stanach łatwego męczenia się, wspomagająco w początkowym okresie uposledzonej wydolności serca nie wymagającego stosowania innych leków. W łagodnych postaciach zwolnienia rytmu zatokowego serca.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Tinctura Crataegi - Crataegus sp. - zastosowanie i działanie

Skład:

nalewka z głogu

Postać:

płyn doustny

Kategoria:

Układ sercowo-naczyniowy

Specjalności:

Kardiologia Medycyna rodzinna

Działanie :

poprawia ukrwienie serca łagodnie obniża ciśnienie krwi uspokajające wzmacnia siłę skurczu serca

Wskazania:

W stanach łatwego męczenia się. Wspomagająco w poczatkowym okresie niewydolności serca nie wymagającym stosowania innych leków. Łagodne postaci zwolnienia rytmu zatokowego serca.

Dawkowanie:

Doustnie. 2-4 razy dziennie przyjmować 1 łyżeczkę w 1/4 szklanki wody. Działanie preparatu występuje po 2-3 tygodniach stosowania. Ze względu na zawartość alkoholu nie stosować u dzieci do ukończenia 7 roku życia.

Poinformuj lekarza:

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Bezpieczeństwo stosowania w czasie ciąży i okresie karmienia piersią nie zostało ustalone.