Apatinac, tabletki powlekane, 184 mg, 30 szt
11.54 zł

Apatinac, tabletki powlekane, 184 mg, 30 szt

Apatinac, tabletki powlekane, 184 mg, 30 szt
Ostatnia cena produktu
11.54 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Apatinac w postaci tabletek jest naturalnym preparatem roślinnym opartym na wyciągu suchym z ziela dziurawca, wykazującym działanie przeciwdepresyjne.

Skład

Hyperici herbae extr. siccum - 184 mg.

Dawkowanie

dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia 1 tabletkę 1 raz dziennie, po posiłku. Efekt terapeutyczny spodziewany jest dopiero po 10 – 14 dniach leczenia. Preparat należy stosować systematycznie przez kilka tygodni. Jeśli po 4 do 6 tygodniach stosowania preparatu nie nastąpi poprawa, leczenie powinno być przerwane.

Działanie

Przeciwdepresyjne.

Wskazania

Zaleca się jego stosowanie w celu łagodzenia objawów zaburzeń nastroju typu depresyjnego.

Przeciwwskazania

nie zaleca się stosowania u osób nadwrażliwych na promieniowanie UV oraz w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Apatinac - Hypericum perforatum - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg suchy z ziela dziurawca

Postać:

tabletki

Kategoria:

Ośrodkowy układ nerwowy

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

przeciwdepresyjne

Wskazania:

Łagodne zaburzenia nastroju typu depresyjnego.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia 1 tabletkę raz dziennie, przyjmować po posiłku. Działanie występuje po 10-14 dniach regularnego stosowania. Kuracja powinna trwać kilka tygodni.   Uwaga! Jeśli po 4 do 6 tygodniach stosowania preparatu nie nastąpi poprawa, leczenie powinno być przerwane.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.    

Możliwe skutki uboczne:

Preparat może zwiększać fotowrażliwość skóry, szczególnie u osób o jasnej karnacji, dlatego podczas leczenia należy unikać ekspozycji na światło słoneczne.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu i promieniowanie UV.   Gdy przyjmujesz inne leki przeciwdepresyjne, warfarynę, cyklosporynę, teofilinę, digoksynę.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży,a także gdy karmisz piersią.