Solaren, płyn doustny, 30 g
3.48 zł

Solaren, płyn doustny, 30 g

Solaren, płyn doustny, 30 g
Ostatnia cena produktu
3.48 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Ziołowy środek żółciopędny.

Skład

wyciąg wodno-etanolowy z kłącza ostryżu długiego (Curcumae longae rhizoma extractum). Zawartość etanolu 68 - 73% v/v. 1 łyżeczka preparatu (5 ml) odpowiada dawce 17,6 - 26,4 kurkuminy.

Dawkowanie

dorośli: W przypadku niestrawności przyjąć łyżeczkę (5 ml) jednorazowo lub zapobiegawczo 3 razy dziennie przed jedzeniem po łyżeczce preparatu w 1/4 szklanki wody. Dzieci i młodzież: pół łyżeczki jednorazowo.

Działanie

preparat zwiększa ilość wydzielanej żółci, ma działanie żółciopędne. Ponadto jego stosowanie powoduje ustępowanie stanów zapalnych dróg żółciowych i ogranicza ich infekcje.

Wskazania

niestrawność i zaburzenia trawienia wywołane niedoborem żółci. Pomocniczo w stanach zapalnych dróg żółciowych, pęcherzyka żółciowego i w kamicy żółciowej. W porozumieniu z lekarzem może być stosowany w stanach zapalnych po usunięciu pęcherzyka żółciowego.

Przeciwwskazania

Niedrożność dróg żółciowych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Solaren - Curcumae rhizomae extractum - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z ostryża długiego

Postać:

płyn

Kategoria:

Przewód pokarmowy i metabolizm

Specjalności:

Medycyna rodzinna Gastroenterologia

Działanie :

odkaża drogi żółciowe żółciopędne

Wskazania:

Niestrawność i zaburzenia trawienia wywołane niedoborem żółci. Wspomagająco w stanach zapalnych dróg żółciowych, pęcherzyka żółciowego i w przypadku kamicy żółciowej.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli: w przypadku niestrawności 1 łyżeczka jednorazowo, zapobiegawczo 1 łyżeczka 3 razy dziennie przed posiłkiem w 1/4 szklanki wody. Dzieci powyżej 6 roku życia i młodzieży: 1/2 łyżeczki jednorazowo.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, bóle brzucha i biegunka).

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu,  kamicę żółciową lub niedrożność dróg żółciowych. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąż lub karmisz piersią