Fito-Mix nr 4, fix, 2 g, 25 szt
5.70 zł

Fito-Mix nr 4, fix, 2 g, 25 szt

Fito-Mix nr 4, fix, 2 g, 25 szt
Ostatnia cena produktu
5.70 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Tradycyjny środek stosowany w łagodnych zaburzeniach trawienia, takich jak wzdęcia, pomocniczo w łagodnych dolegliwościach skurczowych w jamie brzusznej. Skuteczność leku w wymienionych wskazaniach opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczenia.

Skład

(1 saszetka):

Melissae folium 600 mg, Foeniculi fructus 600 mg, Anisi fructus 800 mg.

Dawkowanie

Dorośli - 1 saszetkę zalać 1 szklanką wrzącej wody. Zaparzać przez 20 minut. Pić 3-4 razy dziennie.
 

Wskazania

Tradycyjny środek stosowany w łagodnych zaburzeniach trawienia, takich jak wzdęcia, pomocniczo w łagodnych dolegliwościach skurczowych w jamie brzusznej.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu, anyż lub ametol, rośliny z rodziny baldaszkowatych i złożonych.

Środki ostrożności dotyczące stosowania: nie zaleca się stosować przez okres dłuższy niż 2 tygodnie. Jeśli objawy nie ustąpią należy skonsultować się z lekarzem. Produkt leczniczy może zawierać estragol.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus