Bronchopect, krople, 60 ml
7.48 zł

Bronchopect, krople, 60 ml

Bronchopect, krople, 60 ml
Ostatnia cena produktu
7.48 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat uzupełnia dietę w składniki ziołowe, korzystnie wpływające na drogi oddechowe oraz w naturalną witaminę C, która wzmacnia odporność organizmu.

Skład

100 g preparatu zawiera wyciąg z 10 g liści bluszczu pospolitego (Folium Hedera helicis), otrzymany w wyniku ekstrakcji alkoholem etylowym 58% (v/v) w stosunku 1:10.

Dawkowanie

jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, preparat stosuje się: dorośli 3-5 razy dziennie 20 kropli w szklanki wody, dzieci powyżej 6 roku życia 3-5 razy dziennie 10 kropli w niewielkiej ilości herbaty lub wody osłodzonej miodem lub cukrem.

Działanie

Właściwości lecznicze Bronchopectu w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych są wynikiem działania związków czynnych, które upłynniają wydzielinę śluzową, działają rozkurczająco i wykrztuśnie.

Wskazania

stosować w ostrych i przewlekłych zapaleniach oskrzeli, nieżytach górnych dróg oddechowych, uporczywym i suchym kaszlu jako środek wykrztuśny.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Bronchopect - Hedera helix - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg alkoholowy z liści bluszczu pospolitego

Postać:

krople doustne

Kategoria:

Układ oddechowy

Specjalności:

Otolaryngologia Medycyna rodzinna

Działanie :

wykrztuśne

Wskazania:

W ostrych i przewlekłych zapaleniach oskrzeli, nieżytach górnych dróg oddechowych, uporczywym i suchym kaszlu jako środek wykrztuśny.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli: 3-5 razy dziennie po 20 kropli rozcieńczonych w 1/2 szklanki wody. Dzieci powyżej 6 roku życia: 3-5 razy dziennie po 10 kropli podawanych w niewielkiej ilości herbaty lub wody osłodzonej miodem lub cukrem. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia (preparat zawiera etanol).

Możliwe skutki uboczne:

Preparat zawiera 56% etanolu, przyjęty w ilościach kilkakrotnie większych od leczniczych może wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów. 

Poinformuj lekarza:

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.