System Slim Figura Men redukcja, fix, 21 szt
7.22 zł

System Slim Figura Men redukcja, fix, 21 szt

System Slim Figura Men redukcja, fix, 21 szt
Ostatnia cena produktu
7.22 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

System SlimFigura men to zestaw herbat ziołowych wspomagających proces odchudzania dla mężczyzn

Właściwości składników

składniki herbaty I fazy "Redukcja" wspomagają proces odchudzania poprzez przyspieszanie metabolizmu oraz wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii. Aby ugruntować efekt związany z utrzymaniem prawidłowej masy ciała, wskazane jest stosowanie racjonalnej diety oraz aktywność fizyczna.

Specjalnie z myślą o mężczyznach opracowano recepturę, dzięki której łatwiejsze staje się uzyskanie optymalnej sylwetki. Podstawę Systemu SlimFigura men stanowią składniki wpływające na czynności fizjologiczne organizmu związane z procesami trawiennymi i przemianą materii, ułatwiające spalanie tłuszczu, oczyszczanie organizmu oraz zwiększające siłę i witalność.
 

Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Zalecane dzienne spożycie

Herbatę Redukcja należy pić rano. 1 torebkę umieścić w kubku, zalać wrzątkiem, naparzać pod przykryciem 10 min.
Kurację należy stosować nie krócej niż 21 dni. Najlepszy efekt kuracji zapewni systematyczne picie herbat oraz stosowanie ich w zalecanej kolejności. Składniki Systemu SlimFigura men są bezpieczne dla organizmu, dlatego też nie ma przeciwwskazań do kontynuowania kuracji przez dłuższy okres czasu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HERBAPOL LUBLIN
Diamentowa 25
20-471 Lublin