Medisorb H, opatrunek hydrokoloidowy jałowy, 15 x 15cm, 3 szt
33.39 zł

Medisorb H, opatrunek hydrokoloidowy jałowy, 15 x 15cm, 3 szt

Medisorb H, opatrunek hydrokoloidowy jałowy, 15 x 15cm, 3 szt
Ostatnia cena produktu
33.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Medisorb H jest opatrunkiem złożonym z warstwy hydrokoloidowej i cienkiej pianki poliuretanowej.

Medisorb H umożliwia migrację tlenu i pary wodnej i jednocześnie nie przepuszcza bakterii. W kontakcie warstwy hydrokoloidowej z wydzieliną z rany powstaje spójny żel, który dzięki odpowiedniej wilgotności sprzyja gojeniu się rany. Utworzony żel nie przylega do rany przez co nowo utworzona tkanka nie jest narażona na uraz podczas usuwania bądź zmiany opatrunku. Lekko kwaśny odczyn wytworzony pod opatrunkiem likwiduje ryzyko infekcji przyspieszając ziarninowanie.

Opatrunek Medisorb H polecany jest do leczenia owrzodzeń podudzi. Przyspiesza proces oczyszczania i ziarninowania rany dzięki utrzymywaniu wilgotnego środowiska. Niewątpliwą zaleta jest również zminimalizowanie bolesności zmiany opatrunku. Należy jednak pamiętać, że leczenie owrzodzeń podudzi przy pomocy opatrunku Medisorb H nie zastępuje potrzeby leczenia uciskowego.

Rozmiar: 15cm x 15cm.

Opakowanie jednostkowe zawiera 3 szt. opatrunku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h