Femavena, tabletki, 60 szt
Femavena, tabletki, 60 szt
0.00 zł

Femavena, tabletki, 60 szt

Femavena, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat przeznaczony jest dla kobiet przemęczonych, narażonych na stres, odczuwających objawy zniechęcenia i apatii, mających problemy z pamięcią i koncentracją.

Składniki

Wodno-etanolowe suche wyciągi z owsa zwyczajnego, różeńca górskiego, guarany, mleczko pszczele, substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, węglan wapnia, poliwinylopirolidon, substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, talk, barwnik: dwutlenek tytanu.

Porcja dzienna (4 tabletki) dostarcza:

Wyciąg z zielonego owsa 600 mg, wyciąg z różeńca górskiego 200 mg, wyciąg z guarany 180 mg, mleczko pszczele 50 mg.

Właściwości składników

 Wyciąg z Avena Sativa poprawia nastrój, wspomaga pamięć i koncentrację. Różeniec górski zwiększa odporność na stres. Guarana działa pobudzająco usuwając zmęczenie i zwiększa zdolność do pracy oraz motywację do działania. Mleczko pszczele działa odżywczo i stymulująco na organizm.

 

Zalecane dzienne spożycie

Zalecane spożycie 1 do 2 tabletek 2 razy dziennie, popijając szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

 

Producent

BIOTECH VARSOVIA

Cechy produktu
PRODUCENT

Femavena - zastosowanie i działanie

Skład:

mleczko pszczele wyciąg z guarany ekstrakt różeńca górskiego wyciąg z zielonego owsa

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie:

uzupełnia dietę w składniki wspomagające pamięć i koncentrację uzupełnia dietę w składniki wpływające korzystnie na samopoczucie

Wskazania:

Suplement diety. Preparat przeznaczony jest dla kobiet przemęczonych, narażonych na stres, odczuwających objawy zniechęcenia i apatii, mających problemy z pamięcią i koncentracją.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 tabletki 2 razy dziennie, popijając szklanką wody.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.