GlucoNorm, tabletki, 60 szt
30.80 zł

GlucoNorm, tabletki, 60 szt

GlucoNorm, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
30.80 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

GlucoNorm naturalnie pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi.

Składniki

Wartość odżywcza preparatu
Składniki Ilość (3 tabletki)
Wyciąg z liści morwy białej 400 mg
Wyciąg z kory cynamonowca 160 mg
Kwas alfa-liponowy 200 mg

 

Właściwości składników

  • morwa biała - reguluje stężenie glukozy w krwioobiegu przez ograniczenie wchłaniania cukrów z przewodu pokarmowego, wspomaga odchudzanie, zmniejszając wchłanianie cukrów z przewodu pokarmowego oraz łaknienie na słodycze.
  • kora cynamonowca - reguluje stężenie cukru przez uwrażliwienie komórek na insulinę i zwiększenie poboru glukozy, nasilenie syntezy glikogenu oraz aktywację procesu utleniania glukozy, reguluje stężenie lipidów we krwi, których poziom wzrasta w cukrzycy i otyłości.
  • kwas alfa-liponowy - reguluje poziom cukru we krwi poprzez zwiększenie poboru glukozy przez komórki oraz udział w wewnątrzkomórkowej produkcji energii, zmniejsza typowe dla cukrzycy wcześniejsze obumieranie komórek nerwowych.

GlucoNorm jest idealnym rozwiązaniem dla osób z podwyższonym poziomem cukru we krwi, z cukrzycą typu II (występującą często w wieku dojrzałym) oraz z nadwagą i otyłością. Ten suplement diety zmniejsza również apetyt na słodycze, przez co może wspomagać odchudzanie.

Zalecane dzienne spożycie

3 tabletki dziennie, przed posiłkami. Nie przekraczać zalecanego dawkowania. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

GlucoNorm - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas alfa-liponowy wyciąg z kory cynamonowca wyciąg z liści morwy białej

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Diabetologia Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki obniżające poziom cukru we krwi

Wskazania:

Suplement diety. Preparat uzupełnia dietę w składniki pomagające utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi. Preparat jest zalecany osobom z podwyższonym poziomem cukru we krwi, z cukrzycą typu II (występującą często w wieku dojrzałym) oraz z nadwagą i otyłością. Preparat nie zastępuje prawidłowej diety cukrzycowej oraz odpowiedniej ilości ruchu. Suplement diety nie może zastąpić leków przepisanych przez lekarza.

Dawkowanie:

Doustnie, trzy tabletki dziennie, przed posiłkami.  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.  Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.