Minacia Pocket, tabletki, 10 szt
15.49 zł

Minacia Pocket, tabletki, 10 szt

Minacia Pocket, tabletki, 10 szt
Ostatnia cena produktu
15.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Minacia to połączenie składników fitoaktywnych, stosowanych w lecznictwie tradycyjnym. Szybko i w każdej sytuacji łagodzi uczucie kwaśności w żołądku. Łagodzi dolegliwości trawienne.

Tabletki mogą różnić się nieco odcieniem, nie wpływa to jednak na ich jakość.

Składniki

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, wyciąg z sokuz ziemniaków (Solanum tuberosum  227 mg/tabl.), prawoślaz lekarski w proszku (Althea officinalis  126 mg/tabl.), proszek z czerwonych glonów (Lithothamnium calcareum  164 mg/tabl.), Krwawnik pospolity w proszku (Achillea millefolium  126 mg/tabl.), glinka w proszku (111 mg/tabl.), kwas alginowy - wyciąg z glonów z klasy brunatnic (Phaeophycea  66 mg/tabl.), wyciąg z lukrecji (Glycyrrhiza glabra  63 mg/tabl.), maltodekstryna; substancje przeciwzbrylające: tłuszcze roślinne, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu; substancje powlekające: hydroksypropyloceluloza, hydroksypropylometyloceluloza, talk.

 

Właściwości składników

Produkt przeznaczony dla osób podatnych na dolegliwości spowodowane przez następujące czynniki:

  • stres,
  • niezrównoważona dieta,
  • spożywanie potraw kwaśnych lub mocno przyprawionych,
  • spożywanie posiłków w pośpiechu,
  • alkohol, tytoń,
  • kawa, herbata, czekolada.

Zalecane dzienne spożycie

Jedna tabletka w przypadku uczucia kwaśności w żołądku lub przy spożywaniu określonych produktow spożywczych. Popić dużą ilością wody. Nie stosować więcej niż 6 tabletek dziennie. Nie stosowć jednocześnie z innymi lekami, aby uniknąć interakcji między farmaceutykami. Nie stosować dłużej niż 6 tygodni bez konsultacji z lekarzem. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Minacia Pocket - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z soku ziemniaków prawoślaz lekarski w proszku proszek z czerwonych glonów krwawnik pospolity w proszku glinka w proszku kwas alginowy - wyciąg z glonów z klasy brunatnic wyciąg z lukrecji gładkiej

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

zobojętniające

Wskazania:

Suplement diety. Łagodzenie dolegliwości związanych z nadkwaśnością soku żołądkowego, takich jak: zgaga, niestrawność, wzdęcia, nudności, uczucie pełności lub ciężkości w nadbrzuszu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka w przypadku uczucia kwaśności w żołądku lub przy spożywaniu określonych produktów spożywczych. Popić dużą ilością wody. Uwaga! Nie stosować więcej niż 6 tabletek dziennie. Nie stosować jednocześnie z innymi lekami. Równoczesne stosowanie z innymi preparatami stwarza ryzyko wystąpienia interakcji. Nie stosować dłużej niż 6 tygodni bez konsultacji z lekarzem. Uwaga! Tabletki mogą różnić się nieco odcieniem, nie wpływa to jednak na ich jakość. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.