Bielenda Kawior Trufle, maseczka, do rąk, 75 ml
7.79 zł

Bielenda Kawior Trufle, maseczka, do rąk, 75 ml

Bielenda Kawior Trufle, maseczka, do rąk, 75 ml
Ostatnia cena produktu
7.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Doskonała maseczka to specjalista w kuracji Anti-age. Intensywnie pielęgnuje skórę dłoni i wzmacnia płytki paznokci. Kuracja polecana jest dla osób, których skóra narażona jest na częsty kontakt z detergentami, przesuszona, szorstka i z przebarwieniami, a paznokcie łamliwe i kruche.

Właściwości

Produkt oparty na innowacyjnym zastosowaniu wyszukanych składników aktywnych: czarny kawior i białe trufle, które dzięki specjalnie opracowanej recepturze wnikają głęboko i osiągają maksymalne stężenie w miejscu działania. Przyspieszają proces odnowy naskórka, mobilizują do walki z objawami starzenia, zapewniają jego wygładzenie i poprawę kolorytu. Preparat zabezpiecza i chroni dłonie, głęboko nawilża skórę, wzmacnia jej elastyczność, oraz w widoczny sposób poprawia kondycję paznokci.

Efekt:
Piękne, gładkie dłonie i mocne paznokcie.

Stosowanie

regularnie kremować skórę dłoni i paznokcie. W celu zmaksymalizowania efektów na noc można nałożyć bawełniane rękawiczki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h