Parodontax, płyn, do codziennego płukania jamy ustnej, 500 ml
22.09 zł

Parodontax, płyn, do codziennego płukania jamy ustnej, 500 ml

Parodontax, płyn, do codziennego płukania jamy ustnej, 500 ml
Ostatnia cena produktu
22.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Płyn do codziennego płukania jamy ustnej. Parodontax zawiera składnik antybakteryjny, najczęściej polecany przez dentystów w zapobieganiu problemom z dziąsłami.
Stosowanie płynu Parodontax w połączeniu z pastą i szczoteczką do zębów Parodontax zapewnia optymalną ochronę.
Problemy z dziąsłami mogą wskazywać na dolegliwość, która będzie wymagała pilnej wizyty u lekarza dentysty. Regularnie odwiedzaj swojego lekarza dentystę.


Skład według INCI

Aqua, Sorbitol, Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Chlorhexidine Digluconate, Aroma, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Fluoride, Sodium Sacharin, Eugenol.

Stosowanie

Płukać jamę ustną przez 30 sekund 10 ml płynu raz lub dwa razy dziennie po szczotkowaniu zębów. Nie połykać i nie płukać wodą jamy ustnej po zastosowaniu płynu. Zawiera fluorek sodu (250 ppm F).

Uwagi

Nie podawać dzieciom poniżej 6 roku życia. Jeśli wystąpi tymczasowe przebarwienie zębów, można je usunąć poprzez szczotkowanie 2 razy dziennie lub u lekarza dentysty.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h