Nutridrink, płyn, odżywka, smak waniliowy, 200ml, butelka
6.41 zł

Nutridrink, płyn, odżywka, smak waniliowy, 200ml, butelka

Nutridrink, płyn, odżywka, smak waniliowy, 200ml, butelka
Ostatnia cena produktu
6.41 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Nutridrink 200 ml – preparat odżywczy do picia.

Smak waniliowy.

Dawkowanie

Produkt gotowy do spożycia, przeznaczony do picia. Zaleca się podawanie po schłodzeniu. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem.

Działanie

Nutridrink 200 ml to wysokoenergetyczny preparat odżywczy w płynnej postaci, przeznaczony do picia. Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach: białko, tłuszcze, węglowodany oraz komplet witamin i minerałów. Jego zaletą jest to, że w małej objętości dostarcza dużo energii i wszystkie niezbędne osobie chorej składniki odżywcze. Dzięki płynnej formie jest łatwy do podania. Może być uzupełnieniem standardowej diety lub stanowić jedyne źródło pożywienia.

Wskazania

Nutridrink 200 ml przeznaczony jest dla osób, które mają problemy ze spożywaniem normalnych posiłków i z dostarczeniem odpowiedniej ilości składników odżywczych i energii z pożywienia, szczególnie w okresie choroby i rekonwalescencji.

Do postępowania żywieniowego w przypadkach takich jak:

  • przed oraz po zabiegach operacyjnych, oraz w okresie rekonwalescencji
  • porażenie mózgowe
  • choroba Huntingtona, Parkinsona, Alzheimera, inne zespoły otępienne
  • mukowiscydoza
  • zaburzenia żucia i połykania
  • brak apetytu o różnej etiologii
  • zwiększone zapotrzebowanie białkowo-energetyczne.

Preparat może być także stosowany jako przygotowanie do zabiegów diagnostycznych na przewodzie pokarmowym np. do kolonoskopii.

Przeciwwskazania

Stosować pod nadzorem lekarza. nie stosować u dzieci w wieku poniżej 3 lat. Stosować ostrożnie u dzieci w wieku 3-6 lat: podawać jedynie jako uzupełnienie diety. Nie stosować w przypadku alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i fruktozemii.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h