Happy Plus, tabl., 60 szt
46.84 zł

Happy Plus, tabl., 60 szt

Happy Plus, tabl., 60 szt
Ostatnia cena produktu
46.84 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Nasza sytuacja życiowa może oddziaływać na nastój psychiczny: w okresie zmian pór roku, w przypadku utraty bliskiej osoby, separacji, obaw związanych z pracą, zmian w rodzinie lub pracy oraz okresie menopauzy. W takich momentach można doświadczać głębokiego znużenia, melancholii, ponurych myśli, poczucia przygnębienia lub zmęczenia.

 

Składniki

Cytrynian magnezu, proszek i wyciągi z kwiatu dziurawca, maltodekstryna; substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna; substancje zapobiegające zbrylaniu: talk, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu; substancje powlekające: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza.

Właściwości składników

Happy Plus pomaga odzyskać spokój. Udowodniono, że dziurawiec pozwala odzyskać radość życia, a w połączeniu z magnezem skutecznie zwalcza stres.

  • Dla osób pragnących odzyskać radość życia
  • Dla osób pragnących odzyskać energię

Zalecane dzienne spożycie

Zażywać 2 tabletki dziennie przed lub w trakcie posiłku. Pierwsze efekty zauważalne są po 2-3 tygodniach zażywania preparatu. W celu uzyskania optymalnego efektu, preparat należy zażywać przez 2-3 miesiące.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 941 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Happy Plus - zastosowanie i działanie

Skład:

magnez dziurawiec

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

zmniejsza zmęczenie fizyczne i psychiczne korzystnie wpływa na samopoczucie

Wskazania:

Spadek pozytywnej energii, melancholia, stany lękowe, poczucie przygnębienia i zmęczenia, trudne okresy z życiu.

Dawkowanie:

Doustnie. Zalecana dawka dzienna: 2 tabletki dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.