Beauty Formulas, pianka do depilacji, olejek migdałowy, aloes, witamina E, 200ml
12.39 zł

Beauty Formulas, pianka do depilacji, olejek migdałowy, aloes, witamina E, 200ml

Beauty Formulas, pianka do depilacji, olejek migdałowy, aloes, witamina E, 200ml
Ostatnia cena produktu
12.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Skutecznie i w prosty sposób usuwa zbędne owłosienie.

Skład według INCI

Aqua, Potassium Thioglycolate, Urea, Butane, Propane, Isobutane, Parfum (Fragrance), Tea Lauryl Sulfate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Lanolin, PEG-8 Stearate, Ceteareth-25, Aloe Barbadensis Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Ethoxydiglycol, Triticum Vulgare Bran Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil  Trideceth-9, Tocopherol, Tetrasodium EDTA, Citronellol, Geraniol, Eugenol.

Właściwości

Wzbogacona olejkiem migdałowym, wyciągiem z aloesu i witaminą E, dzięki którym pozostawia skórę miękką i gładką.

Przeznaczenie

Nawilżająca pianka do depilacji nóg i pach.

Stosowanie

Przed użyciam dobrze wstrząsnąć pojemnikiem. Nakładać na suchą skórę, spryskując równomiernie z odległości 10 cm, pod pachy nakładaj krem spryskując palce rąk i rozprowadź równomiernie na włosy, po czym umyj ręce. Pozostaw piankę na 8 minut, dokładnie pilnuj czasu. Usuń włosy masując skórę (wykonując koliste ruchy) pod ciepłą wodą za pomocą gąbki dołączonej do opakowania. Jeżeli nie wszystkie włosu zostały usunięte pozostaw piankę na dłużej, ale nie przekraczaj 10 minut. Po użyciu dokładnie opłucz końcówkę (dyszę) i gąbkę.

Uwagi

Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Odpowiednia do depilacji nóg i pach. Nie stosuj pianki do twarzy, skóry głowy, piersi, okolic okołoodbytniczych i genitaliów oraz innych intymnych powierzchni ciała. Nie stosuj pianki na pieprzykach, znamionach oraz na zraniony i opalony naskórek. Przed przystąpieniem po raz pierwszy do depilacji wykonaj test depilacji na małej powierzchni skóry. Jeżeli po upływie 48 godzin nie wystąpią objawy podrażnienia- przeprowadź depilację. Jeżeli podczas stosowania pianki odczujesz jakiekolwiek objawy pieczenia, mrowienia lub podrażnienia natychmiast usuń piankę i zmyj dokładnie wodą. Jeżeli to uczucie utrzymuje się skontaktuj się z lekarzem. Przed upływem 24 godzin później nie opalaj się oraz nie stosuj na wydepilowanej skórze dezodorantów oraz produktów perfumeryjnych. Odczekaj 48 godzin pomiędzy zabiegami depilacji. Unikaj kontaktu z oczami. Jeżeli jednak preparat dostanie się do oka, wypłucz je zimną wodą i skontaktuj się z lekarzem. Nie pozwól aby produkt wszedł w kontakt z jakąkolwiek rzeczą, ponieważ grozi to jej zniszczeniem lub odbarwieniem. W przypadku takiego kontaktu natychmiast wyczyść dany produkt.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h