2KC Energy maxsss, tabletki musujące, 4 szt
4.73 zł

2KC Energy maxsss, tabletki musujące, 4 szt

2KC Energy maxsss, tabletki musujące, 4 szt
Ostatnia cena produktu
4.73 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety dostarczający do organizmu substancji o właściwościach energetyzujących i izotonicznych.

Składniki

Zawartość substancji odżywczych w zalecanej porcji dziennej (2 tabletki musujące):                          

Wartość odżywcza preparatu
Składnik Ilość
 tauryna 450 mg
winian l-karnityny 134 mg
l-leucyna 80 mg
 kofeina 60 mg
 ryboflawina 2 mg
 niacyna 18 mg
 kwas pantotenowy 6 mg
witamina B6 2 mg
folacyna 200 µg
witamina C 120 mg
magnez 50 mg
 wapń 50 mg
 sód 300 mg
cynk 10 mg

 

Właściwości składników

Wspomaga sprawność fizyczną i umysłową. Korzystnie wpływa na zachowanie dobrego samopoczucia i regenerację fizycznych zdolności organizmu. Przeznaczony dla osób dorosłych, które prowadzą aktywny tryb życia, szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych.

Zalecane dzienne spożycie

W zależności od potrzeb, rozpuścić jedną tabletkę w 1/2 szklance wody o temperaturze pokojowej i wypić. Nie przekraczać porcji 2 tabletek dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w suchym i zaciemnionym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Zawiera substancje słodzące.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Zawiera wysoką dawkę kofeiny

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

COLFARM
Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec

KC Energy maxsss - zastosowanie i działanie

Skład:

L-tauryna winian L-karnityny L- leucyna kofeina witamina B2 (ryboflawina) witamina PP (niacyna) kwas pantotenowy witamina B6 (pirydoksyna) folacyna witamina C (kwas askorbinowy) magnez wapń sód cynk

Postać:

tabletki musujące

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wzmacniające organizm uzupełnia dietę w składniki pobudzające organizm

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany dla osób dorosłych, które prowadzą aktywny tryb życia, szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych. Stosowanie preparatu wspomaga sprawność fizyczną i umysłową. Korzystnie wpływa na zachowanie dobrego samopoczucia i regenerację fizycznych zdolności organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. W zależności od potrzeb, rozpuścić 1 tabletkę w 1/2 szklance wody o temperaturze pokojowej i wypić. Nie przekraczać porcji 2 tabletek dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.