Elmex, pasta dla dorosł.,75 ml+Elmex,płyn,100 ml
11.19 zł

Elmex, pasta dla dorosł.,75 ml+Elmex,płyn,100 ml

Elmex, pasta dla dorosł.,75 ml+Elmex,płyn,100 ml
Ostatnia cena produktu
11.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład według INCI

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Limonene, Titanium Dioxide, Saccharin. Zawiera aminofluorek.


 

Właściwości

Pasta Elmex dla dorosłych

Mineralizuje zęby i chroni przed próchnicą. Przeciwpróchnicza pasta do zębów elmex, zawierająca wysokoaktywny aminofluorek, utwardza szkliwo zębów, czyniąc je bardziej odpornym na ataki kwasów. Przy codziennym stosowaniu, skutecznie chroni zęby przed próchnicą. Aminofluorek zawarty w paście elmex zapewnia długotrwałą ochronę. 

Produkt opracowany przez szwajcarskich specjalistów. Przebadany klinicznie. Elmex - nie ma nic lepszego dla Twoich zębów.

Elmex, płyn do płukania ust z aminofluorkiem:

Przeciwpróchniczy płyn do płukania jamy ustnej Elmex pomaga chronić zęby w miejscach trudno dostępnych dla szczoteczki, takich jak przestrzenie międzyzębowe czy bruzdy. Jest również szczególnie polecany w sytuacjach, w których utrudniona jest normalna higiena jamy ustnej (pacjenci z aparatami ortodontycznymi lub mostami).

Zawiera unikalny, wysokoaktywny aminofluorek, który tworzy na wszystkich powierzchniach zębów jednolitą warstwę ochronną. Utwardza szkliwo zębów, czyniąc zwiększa jego odporność na ataki kwasów i remineralizuje początkowe zmiany próchnicze.

Płyn, idealny do codziennego stosowania, nie zawiera alkoholu ani sztucznych barwników i jest polecany dla osób dorosłych oraz dzieci od 7 lat.

Zawartość fluoru: 0,025%.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h