Beauty Formulas, żel do depilacji, aloes, olejek migdałowy, 150 ml
Beauty Formulas, żel do depilacji, aloes, olejek migdałowy, 150 ml
0.00 zł

Beauty Formulas, żel do depilacji, aloes, olejek migdałowy, 150 ml

Beauty Formulas, żel do depilacji, aloes, olejek migdałowy, 150 ml
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Nawilżający żel z ekstraktem z aloesu i olejkiem migdałowym przeznaczony do depilacji nóg, pach i linii bikini.

Właściwości

Nie podrażnia skóry, skutecznie usuwa zbędne owłosienie pozostawiając skórę gładką i miękką.

Stosowanie

Rozprowadź żel na skórze za pomocą rąk, tak, aby pokrył dokładnie włoski. Po aplikacji umyj ręce. Pozostaw żel na skórze przez 5 minut. Sprawdź czy włoski zostały usunięte, jeśli nie to pozostaw żel na skórze ale nie dłużej niż na 8 minut. Następnie zmyj żel pod prysznicem razem z włoskami, delikatnie spłucz skórę letnią wodą.

Uwagi

Nie stosuj żelu do twarzy, skóry głowy, piersi okolic okołoodbytniczych i genitaliów oraz innych intymnych powierzchni ciała. Nie stosuj żelu na pieprzykach, znamionach oraz na zraniony i opalony naskórek.

Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zawiera Thioglycolate. Odpowiedni do depilacji nóg i pach. Przed przystąpieniem po raz pierwszy do depilacji wykonaj test depilacji na małej powierzchni skóry. Jeżeli po upływie 48 godzin nie wystąpią objawy podrażnienia- przeprowadź depilację. Jeżeli podczas stosowania żelu odczujesz jakiekolwiek objawy pieczenia, mrowienia lub podrażnienia natychmiast usuń żel i zmyj go dokładnie wodą. Jeżeli to uczucie utrzymuje się skontaktuj się z lekarzem. Przed upływem 24 godzin później nie opalaj się oraz nie stosuj na wydepilowanej skórze dezodorantów oraz produktów perfumeryjnych. Odczekaj 48 godzin pomiędzy zabiegami depilacji. Unikaj kontaktu z oczami. Jeżeli jednak preparat dostanie się do oka, wypłucz je zimną wodą i skontaktuj się z lekarzem. Nie pozwól aby produkt wszedł w kontakt z jakąkolwiek rzeczą, ponieważ grozi to jej zniszczeniem lub odbarwieniem. W przypadku takiego kontaktu natychmiast wyczyść dany produkt.

Producent

BEAUTY FORMULAS
Tower House, Kirk Lane
Yeadon Leeds
Cechy produktu
PRODUCENT