Beauty Formulas, plastry, do depilacji, Cool Wax, 40 szt
11.58 zł

Beauty Formulas, plastry, do depilacji, Cool Wax, 40 szt

Beauty Formulas, plastry, do depilacji, Cool Wax, 40 szt
Ostatnia cena produktu
11.58 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Plastry do depilacji Cold Wax 40 szt.

Skład według INCI

Hydrogenated Polycyclopentadiene, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Aloe Barbadensis Leaf Extract, cocos Nucifera Oil, Butylparaben, Helianthus Annus Seed Oil, Tetradibutyl Pentaerithrityl Hydroxy Hydrocinnamate, CI 61565, CI 47000.

Właściwości

Plastry do depilacji zimnym woskiem są wygodnym i łatwym sposobem usuwania zbędnego owłosienia. Zapewniają długotrwały efekt depilacji, pozostawiając skórę pozbawioną owłosienia aż do 4 tygodni. Testowane dermatologicznie, hipoalergiczne.
 

Przeznaczenie

Plastry o łagodnej formule przeznaczone do depilacji nóg, pach i okolic bikinii, wzbogacone aloesem i słonecznikiem. Odpowiednie do każdego rodzaju skóry, także skóry wrażliwej.
 

Stosowanie

Przed użyciem zastosuj się do środków ostrożności.

Przed depilacją
:
Aby skutecznie wykonać zabieg włosy powinny mieć długość od 3 do 5 mm. Skóra powinna być czysta, sucha, nie podrażniona oraz pozbawiona olejków i kremów. Aby uzyskać najlepsze rezultaty ogrzej plastry z woskiem pocierając je w dłoniach przez 30 sekund, a następnie ostrożnie rozdziel na dwie części. Jeżeli jest taka konieczność ogrzej plastry dłużej.

Zastosowanie i usunięcie plastrów
:
Przyklej plastry równo na skórę przyciskając i wygładzając go dłońmi przez 10 sekund w kierunku wzrostu włosów (w zależności od części ciała, którą depilujesz). Jedną ręką trzymaj skórę i mocno ją naciągnij, a drugą chwyć koniec plastra. Natychmiast, zdecydowanym ruchem oderwij plaster ze skóry w kierunku wzrostu włosa (od kostki do kolana). Nigdy nie unoś plastra w górę, ale trzymaj go tak blisko skóry jak to możliwe. Aby pozbyć się uczucia dyskomfortu, naciśnij na skórę dłońmi.
Ten sam plaster możesz użyć kilka razy. Aby ponownie użyć plastra złóż dwa używane plastry przyklejając je do siebie stronami z woskiem. Pocieraj plastry w dłoniach przez 5 sekund, a następnie rozdziel je ostrożnie na dwie części. Jeżeli jest taka konieczność powtórz tę czynność.

Po zabiegu depilacji
:
Pozostałość wosku na skórze usuń lekko pocierając go drugą stroną używanego plastra. Jeżeli całe owłosienie zostało usunięte, nadmiar wosku może być usunięty bawełnianym płatkiem kosmetycznym lub chusteczką nawilżoną oliwką dla dzieci. Nigdy nie zmywaj wosku mydłem, wodą, alkoholem.

Uwagi

Plastry nie mogą być używane do depilacji twarzy, piersi, okolic okołoodbytniczych, genitaliów lub innych części ciała. Nie stosuj plastrów na żylakach, pieprzykach, skórze poparzonej, podrażnionej, skórze, która w przeszłości źle reagowała na wosk. Przed użyciem odwiedź lekarza i sprawdź czy nie bierzesz leków mogących mieć wpływ na skórę lub czy nie cierpisz na jakąś chorobę skóry. Wosk nie jest przeznaczony dla chorych na cukrzycę i ludzi starszych.

Środki ostrożności:
Przed depilacja sprawdź reakcję swojej skóry nakładając wosk na małą powierzchnię, którą zamierzasz depilować postępując zgodnie ze sposobem użycia. Jeśli po upływie 24 godzin nie wystąpią objawy podrażnienia - przeprowadź depilację. Jeśli nie używałaś wosku wcześniej zalecamy najpierw usunięcie owłosienia na nogach.Jeśli stosowałaś wosk wcześniej możesz wcześniej przystąpić do depilacji wrażliwych okolic pach i bikinii. Zalecamy jednak, aby nie depilować dwukrotnie tego samego obszaru skóry podczas jednego zabiegu. Kobiety w ciąży mogą przeprowadzić zabieg depilacji woskiem, ale może on spowodować uszkodzenie skóry. Nie połykać. W przypadku połknięcia skonsultuj sie natychmiast z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostepnym dla dzieci.  Przed upływem 24 godzin nie pływaj i nie opalaj się oraz nie stosuj na wydepilowaną skórę dezodorantów lub produktów perfumowanych. Po depilacji nie pocieraj skóry, gdyż może to spowodować jej podrażnienie.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h