LacidoBaby, smak neutralny, 10 saszetek
19.91 zł

LacidoBaby, smak neutralny, 10 saszetek

LacidoBaby, smak neutralny, 10 saszetek
Ostatnia cena produktu
19.91 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Lacidobaby może być stosowany w celu uzupełnienia flory bakteryjnej przewodu pokarmowego w bakterie probiotyczne i prebiotyki.

Składniki

Fruktooligosacharydy (prebiotyk), skrobia ziemniaczana, liofilizowane szczepy bakterii: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum.

Właściwości składników

Lacidobaby wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego i odpornościowego, pozwala utrzymać prawidłową florę przewodu pokarmowego, pomaga regulować pracę jelit, ułatwia uzupełnienie naturalnej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego.

Zalecane dzienne spożycie

1-2 saszetki dziennie. Przed spożyciem zawartość saszetki należy rozpuścić w niewielkiej ilości letniej wody lub dowolnego płynu. Należy spożyć podczas posiłku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

LacidoBaby - zastosowanie i działanie

Skład:

fruktooligosacharydy Bifidobacterium infantis Bifidobacterium bifidum Lacidophilus acidophilus

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Pediatria Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w probiotyczne bakterie uzupełnia dietę w fruktooligosacharydy

Wskazania:

Suplementacja diety w probiotyczne bakterie i fruktooligosacharydy.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 saszetki dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.