Beauty Formulas, zestaw, depilacja bikini, krem 50ml+krem 50ml
10.24 zł

Beauty Formulas, zestaw, depilacja bikini, krem 50ml+krem 50ml

Beauty Formulas, zestaw, depilacja bikini, krem 50ml+krem 50ml
Ostatnia cena produktu
10.24 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Bikini Kit - zestaw do depilacji.
Zestaw zawiera krem do depilacji Hair Removal Cream 50 ml, łagodzący krem po depilacji Hair Removal Cream 50 ml oraz szpatułkę.

 

 

 

Właściwości

 Krem do depilacji skutecznie usuwa zbędne owłosienie już w ciągu 5 minut, krem po depilacji pozostawi skórę gładką i miękką.

Przeznaczenie

Specjalnie opracowany zestaw kremów do depilacji miejsc szczególnie wrażliwych, które umożliwiają bezpieczne usunięcie z powierzchni ciała zbędnego owłosienia.

Stosowanie

Szpatułką rozprowadź krem do depilacji na skórze cienką, równą warstwą pokrywając wszystkie włosy. Nie wcieraj kremu. Pozostaw krem na skórze przez 3 minuty, dokładnie pilnuj czasu. Sprawdź na małej powierzchni skóry, czy włosy odchodzą łatwo. Jeśli tak, usuń pozostałą ilość kremu. Spłucz dokładnie wodą i osusz ręcznikiem, po zabiegu wmasuj łagodzący krem po depilacji. W przypadku gdy włosy nie odchodzą, pozostaw krem na dłużej, ale nie przekraczaj 10 minut - całego czasy przeznaczonego na depilację (czas depilacji zależy od grubości włosów).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h