Vitalite Femme, płyn, 10 ml, 20 amp.
69.43 zł

Vitalite Femme, płyn, 10 ml, 20 amp.

Vitalite Femme, płyn, 10 ml, 20 amp.
Ostatnia cena produktu
69.43 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Kompozycja substancji zwiększających energię i witalność dla kobiet.

Właściwości składników

Skuteczność Vitalité FEMME Q opiera się na:

  • Natychmiastowym działaniu uzyskanym poprzez połączenie roślin o właściwościach wzmacniających i stymulujących:


Żeń-szeń
– bogaty w ginsenozydy, zmniejsza uczucie zmęczenia i polepsza wydolność fizyczną i intelektualną. Stymuluje lub uspokaja organizm w zależności od potrzeb. Pozwala także na lepsze przystosowanie się do stresujących sytuacji.
Zielona herbata - zawiera teinę, która świetnie wzmaga zdolność koncentracji i dodatkowo wspomaga wydalanie toksyn z naszego organizmu.
Acerola – to naturalne źródło witaminy C, ma własności wzmacniające i tonizujące.

  • Efekcie przywracania równowagi organizmu, uzyskanym poprzez dostarczenie podstawowych witamin i minerałów: magnezu oraz witamin B6 i B1, które zmniejszają zmęczenie wywołane stresem, a także żelaza i witaminy B9, których niedobór jest często przyczyną zmęczenia u kobiet.


Specjalnie stworzony przez Departament Badań Naukowych i Rozwoju Laboratoriów FORTÉ PHARMA aby w szczególny sposób zająć się problemem zmęczenia u kobiet.

Zalecane dzienne spożycie

Należy 1 raz  dziennie w momencie zmęczenia i/lub stresu, który daje się wyraźnie odczuć spożyć samą lub rozcieńczoną w szklance wody zawartość 1 ampułki. Aby skutecznie zwalczyć stan przejściowego zmęczenia przyjmować 1 ampułkę  dziennie przez 20 dni. Ampułkę należy rozcieńczyć w szklance wody lub soku owocowego.

Wstrząsnąć przed zastosowaniem, z uwagi na naturalny charakter produktu może powstać delikatny osad.
Wyśmienity smak ananasowy

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Vitalite Femme - zastosowanie i działanie

Skład:

żeń-szeń zielona herbata naturalna witamina C (kwas askorbinowy) żelazo kwas foliowy magnez witamina B6 (pirydoksyna) witamina B1 (tiamina)

Postać:

płyn

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

zmniejsza zmęczenie fizyczne i psychiczne uzupełnia dietę w składniki wzmacniające organizm

Wskazania:

Suplement diety. Preparat przeznaczony dla kobiet przemęczonych, zestresowanych.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 raz dziennie w momencie zmęczenia i/lub stresu, który daje się wyraźnie odczuć spożyć samą lub rozcieńczoną w szklance wody zawartość 1 ampułki. Aby skutecznie zwalczyć stan przejściowego zmęczenia przyjmować 1 ampułkę dziennie przez 20 dni. Ampułkę należy rozcieńczyć w szklance wody lub soku owocowego. Uwaga! Wstrząsnąć przed zastosowaniem, z uwagi na naturalny charakter produktu może powstać delikatny osad. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży oraz podczas karmienia piersią bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.