Slim 15, zest., 30 tabl. + 15 sasz.z płynem
77.12 zł

Slim 15, zest., 30 tabl. + 15 sasz.z płynem

Slim 15, zest., 30 tabl. + 15 sasz.z płynem
Ostatnia cena produktu
77.12 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

SLIM 15 - suplement diety

PROGRAM WYSZCZUPLAJĄCY
 

  • PROSTY - 2 fazy działania + 1 metoda żywieniowa
  • SZYBKI -15 dni
  • SKUTECZNY (98% satysfakcji)


Innowacyjny Program Wyszczuplający Laboratoriów FORTE PHARMA, SLIM 15 to prawdziwy specjalista w Wyszczuplaniu, który pozwoli ci szybko i na długo osiągnąć wymarzoną sylwetkę!

Program SLIM 15 jest wyjątkową i kompletną formułą, która łączy dwie fazy działania  z wyszczuplającą metodą żywieniową:

Faza uderzeniowa 10 dni:

Intensywne wyszczuplanie:

  • Ogonek czereśni, wrzosiec popielaty i rozmaryn lekarski wspomagają oczyszczanie organizmu
  • SLIM-data Complex  (połączenie włókien pokarmowych i minerałów) zmniejsza apetyt
  • Fitoaktywne trio składników: kola-mate-zielona herbata ułatwia spalanie zmagazynowanych kalorii
  • Chitosan wspomaga wyłapywanie tłuszczów z pożywienia.


Faza stabilizacji 5 dni:

Utrzymanie dobrej sylwetki:

  • Ogonek czereśni, wrzosiec popielaty i rozmaryn lekarski wspomagają oczyszczanie organizmu
  • SLIM-data Complex  zmniejsza apetyt


+ w czasie trwania obydwu faz należy stosować metodę  SLIM-data.

W przeciwieństwie do diet niskokalorycznych, Metoda  SLIM-data to metoda BEZ STRESU, BEZ WYRZECZEŃ I FRUSTRACJI ŻYWIENIOWYCH

Możesz odwołać się do Poradnika Żywieniowego zawartego w tym opakowaniu. Praktyczny i prosty w użyciu, zawiera opis metody żywieniowej zwanej metodą  SLIM-data, porady, przepisy oraz zasady zdrowego trybu życia. Dodatkowo umieszczona w  środku i łatwa do oderwania tabela z klasyfikacją produktów spożywczych i przykładem potraw stworzonych w oparciu o metodę SLIM-data pozwoli Ci na korzystanie z niej na co dzień.

*Wyjątkowa skuteczność programu SLIM 15 w połączeniu z  zastosowaniem metody  SLIM-data została udowodniona w czasie badań przeprowadzonych na 59 osobach.
Rezultat: 98%  osób zadowolonych po zastosowaniu.

*Badanie MJ-15-250706 przeprowadzone na 59 osobach w ciągu 15 dni
 

Zalecane dzienne spożycie

Faza uderzeniowa 10 dni: 1 tabletka rano, w południe i wieczorem na początku posiłku + 1 saszetka  o smaku mango do rozpuszczenia w 1,5 l wody i do picia przez cały dzień + stosować  metodę SLIM-data

Faza stabilizacji  5 dni: 1 saszetka o smaku mango do rozpuszczenia w 1,5  l wody  + stosować metodę SLIM-data

      
1 listek  - 30 tabletek / 15 saszetek z płynem - 15 ml
Do opakowania dołączony jest Poradnik Żywieniowy według metody SLIM-data

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Slim 15 - zastosowanie i działanie

Skład:

kola mate zielona herbata chitosan witamina B1 (tiamina) witamina E (tokoferol) witamina PP (niacyna) ogonek czereśni wrzosiec popielaty rozmaryn włókna akacji fruktooligosacharydy chrom cynk

Postać:

tabletki płyn

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Suplement diety. Wspomagająco podczas kuracji odchudzających. Zawarte w preparacie składniki wspomagają m.in. spalanie tłuszczy, oczyszczanie organizmu z toksyn oraz zmniejszające apetyt.

Dawkowanie:

Doustnie. Faza uderzeniowa: 1 saszetkę dziennie i 1 tabletka 3 razy dziennie. 1 tabletka rano, w południe i wieczorem na początku posiłku, popijając szklanką wody oraz 1 saszetka po uprzednim rozpuszczeniu 1,5 litra wody. Tak przygotowany roztwór należy pić regularnie przez cały dzień. Natomiast w fazie stabilizacji zaleca się przyjmowanie 1 saszetki dziennie ( 1 saszetka do rozpuszczenia w 1.5 litra wody i do picia regularnie przez cały dzień).   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.