Slim Resculpt, kapsułki, 60 szt
69.61 zł

Slim Resculpt, kapsułki, 60 szt

Slim Resculpt, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
69.61 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

SLIM RESCULPT - suplement diety - wyszczueplenie i ujędrnienie.
Składniki

Składniki aktywne:

  • CLA, naturalny składnik aktywny pochodzący z oleju z krokosza barwierskiego (Clarinol™), który polepsza spalanie kalorii i ogranicza odkładanie się tkanki tłuszczowej. Pomaga w widoczny sposób zmniejszyć tkankę tłuszczową zachowując jednocześnie tkankę mięśniową tak, aby wysmuklić linię ciała bez utraty napięcia mięśniowego. 
  • L-karnityna, składnik aktywny naturalnie obecny w organizmie, który przyczynia się do większego zużycia kalorii podczas ćwiczeń fizycznych, przekształcając kwasy tłuszczowe w energię.
  • Chrom, który zmniejsza uczucie głodu i ogranicza odkładanie się tłuszczów.

 

Właściwości składników

preparat wspomaga:

  • spalić kalorie,
  • wyrzeźbić i wymodelować ciało,
  • ujędrnić mięśnie.


Zalecane dzienne spożycie

przyjmować 2 kapsułki rano i 2 kapsułki wieczorem, popijając szklanką wody. Kuracja 30-dniowa, do powtórzenia. 60 kapsułek pochodzenia morskiego

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Slim Resculpt - zastosowanie i działanie

Skład:

CLA Clarinol chrom L-karnityna

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki ułatwające spalanie tłuszczu uzupełnia dietę w chrom uzupełnia dietę w L-karnitynę

Wskazania:

Modelowanie sylwetki. Preparat polecany dla osób spalić zbędne kalorie, wyrzeźbić i wymodelować ciało oraz ujędrnić mięśnie.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 kapsułki rano i 2 wieczorem. Najlepiej podczas posiłku. Popić szklanką wody.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.