Canpol Laktator Premium, 1 szt
99.80 zł

Canpol Laktator Premium, 1 szt

Canpol Laktator Premium, 1 szt
Ostatnia cena produktu
99.80 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Delikatnie, szybko i całkowicie bezboleśnie ściąga nadmiar pokarmu. Został stworzony na podstawie długoletnich badań klinicznych, by spełnić wszystkie wymagania karmiącej mamy. Zgodnie z zaleceniami WHO umożliwia przedłużenie czasu naturalnego karmienia. Z naszym laktatorem przetrwasz mleczne nawały, zapobiegniesz zastojom i zapaleniu piersi.

Laktator PREMIUM naśladuje sposób ssania piersi przez dziecko – po naciśnięciu i przytrzymaniu rączki następuje powolne zmniejszanie siły ssania. Regulacja w pełni zależy od Ciebie - sama zdecydujesz, jak często naciśniesz rączkę i jakiej siły do tego użyjesz. Nasz laktator wyposażyliśmy w silikonową wkładkę masującą, która udrażnia kanały mleczne zapewniając dokładne ściąganie pokarmu.

Laktator PREMIUM to dyskretne i bardzo poręczne akcesorium dla każdej karmiącej mamy. Możesz go z powodzeniem używać nawet w miejscach publicznych np. w pracy.

Jest prosty w obsłudze (składa się tylko z 5 elementów), higieniczny i zapewnia maksymalną wygodę - mleko możesz ściągać bezpośrednio do butelki, z której nakarmisz swoje dziecko lub po zabezpieczeniu nakrętką z dyskiem uszczelniającym - zamrozić.
Dodatkowo został wyposażony w specjalny adaptor, który pozwala na ściąganie pokarmu także do butelki Balonik z szeroką szyjką.

Dostępny w zestawie z butelką 125ml, smoczkiem silikonowym o przepływie wolnym, kapslem, nakrętką i dyskiem uszczelniającym + 2 łyżeczki do karmienia niemowląt.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h