Canpol, uniwersalny podgrzewacz elektryczny, 1 szt.
108.49 zł

Canpol, uniwersalny podgrzewacz elektryczny, 1 szt.

Canpol, uniwersalny podgrzewacz elektryczny, 1 szt.
Ostatnia cena produktu
108.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
Wysyłka zagraniczna
49.00 zł

Opis

Podgrzewacz przystosowany jest do butelek z szeroką szyjką Canpol babies oraz większości innych typów butelek do karmienia, pojemników silikonowych Canpol babies oraz słoiczków z gotowym jedzeniem.
Płynna regulacja temperatury pozwala na prawidłowe podgrzanie mleka matki, mieszanki mlecznej, pokarmów o gęstej konsystencji i napojów bez względu na ilość pokarmu, jego temperaturę początkową czy konsystencję.
Wyposażony w miseczkę do podgrzewania gęstego pokarmu oraz podnośnik ułatwiający wkładanie i wyjmowanie naczyń o małej pojemności.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus