Lovi, laktator Senso, 1 szt
129.17 zł

Lovi, laktator Senso, 1 szt

Lovi, laktator Senso, 1 szt
Ostatnia cena produktu
129.17 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Laktator Lovi senso pomaga zapobiegać zastojom pokarmu i zapaleniu piersi. W czasie odciągania pokarmu silikonowa wkładka masuje i pomaga udrożnić kanały mleczne, zwiększając efektywność odciągania pokarmu. Posiada regulowaną siłę ssania, co pozwala dostosować ją do indywidualnych potrzeb każdej mamy (szczególnie polecany przy nawałach mlecznych).

 

Laktator Lovi senso jest:

  • efektywny-dokładnie, szybko i bezboleśnie ściąga pokarm; pomaga zapobiegać zastojom i zapaleniu piersi oraz pomaga złagodzić dolegliwości związane z nawałem mlecznym;
  • naturalny-naśladuje naturalny sposób ssania dziecka, dzięki czemu reguluje i stabilizuje laktację;
  • ergonomiczny-wyposażony w gumową rączkę, która ułatwia trzymanie laktatora-nie ślizga się w dłoni;
  • łatwy w obsłudze-składa się tylko z kilku elementów, co umożliwia szybkie rozmontowanie/zmontowanie

Laktator Lovi senso dodatkowo wyposażony jest w butelkę Lovi 250 ml, dynamiczny smoczek silikonowy, mini, 0m+, kapsel/kubeczek z miarką oraz elastyczny dysk uszczelniający, dzięki czemu kupując laktator senso, Klient otrzymuje kompletny zestaw do karmienia gratis.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus