Canpol Balonik, butelka, 125 ml, 1 szt
11.51 zł

Canpol Balonik, butelka, 125 ml, 1 szt

Canpol Balonik, butelka, 125 ml, 1 szt
Ostatnia cena produktu
11.51 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Butelka nowej generacji, o profilowanym kształcie ułatwiającym wygodne trzymanie podczas karmienia dziecka. Szeroka szyjka butelki, ułatwia jej napełnianie i mycie, a wyraźna skala kontrolę ilości zjedzonego przez dziecko pokarmu.

Wyposażona jest w silikonowy antykolkowy smoczek, o kształcie zbliżonym do kształtu piersi umożliwiający łączenie naturalnego karmienia z karmieniem butelką, dysk uszczelniający, który przekształca butelkę w pojemnik do przechowywania/zamrażania pokarmu oraz bardzo szczelny kapsel, zapobiegający rozlaniu zawartości podczas transportu.

Specjalny pierścień umieszczony w dnie butelki sprawia, że naczynie jest bardziej stabilne. Butelka rozwija się razem z dzieckiem tj. wystarczy smoczek zamienić na ustnik, by otrzymać kubeczek treningowy do nauki samodzielnego picia.

Kolor i wzór dobierany losowo.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h