Oceanic AA Prestige Golden Age60+, liftingujące serum, 30ml
Oceanic AA Prestige Golden Age60+, liftingujące serum, 30ml
0.00 zł

Oceanic AA Prestige Golden Age60+, liftingujące serum, 30ml

Oceanic AA Prestige Golden Age60+, liftingujące serum, 30ml
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Produkt przeznaczony do pielęgnacji twarzy dla kobiet od 60 roku życia.Serum zapewnia właściwe napięcie i elastyczność skóry.

Skład według INCI

Dzięki odpowiedniemu dla wieku stężeniu liftingującego kompleksu cukrowego serum zapewnia właściwe napięcie i elastyczność skóry.
Zaawansowany technologicznie układ peptydów (Acetyloheksapeptyd + Pentapeptyd booster) rozluźnia mięśnie mimiczne twarzy, zapewniając skuteczne wygładzenie zmarszczek mimicznych i strukturalnych.
Bioaktywny kwas hialuronowy, zamknięty w mikrokapsułkach ułatwiających jego przenikanie w głąb skóry, widocznie redukuje głębokość zmarszczek, wypychając je od wewnątrz.
Ekstrakt z łubinu oraz olej słonecznikowy odbudowują siatkę kolagenową skóry, sprawiając, iż rysy twarzy stają się bardziej regularne.
Witamina B3 stymuluje redukcję przebarwień.
Nie zawiera barwników.
Posiada pH neutralne dla skóry.
Właściwości

Skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne i strukturalne. Zapewnia właściwe napięcie i elastyczność skóry. Zawiera składniki prokolagenowe zwiększające gęstość skóry. Redukuje głębokość zmarszczek. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry.
Badania dermatologiczne wykonane w Klinice Dermatologicznej AM w Gdańsku, obejmujące grupę 60 osób nie wykazały żadnej reakcji alergicznej.

Stosowanie

Codziennie rano i wieczorem przed nałożeniem kremu nanieś serum na skórę twarzy, ze szczególnym uwzględnieniem okolic oczu i ust, oraz na szyję i dekolt.

Producent

OCEANIC
Łokietka 58
Sopot
Cechy produktu
PRODUCENT