Visiocare, krople do oczu przeciw zaczerwienieniom, 0,5ml, 10fiol.
18.19 zł

Visiocare, krople do oczu przeciw zaczerwienieniom, 0,5ml, 10fiol.

Visiocare, krople do oczu przeciw zaczerwienieniom, 0,5ml, 10fiol.
Ostatnia cena produktu
18.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Visiocare jest roślinnym destylatem do oczu na bazie nagietka, rumianku i kopru włoskiego wskazanym dla podrażnionych oczu.

Skład

roślinne ekstrakty z nagietka, rumianku, kopru włoskiego, chlorek sodu, fosforan sodu jednozasadowy jednowodny, fosforan sodu dwuzasadowy bezwodny, woda do 100 ml.

Działanie

w przypadku podrażnień wywołanych przez wiatr, promieniowanie UVA, chlor lub makijaż Visiocare daje ulgę zaczerwienionym oczom oraz przywraca im blask i piękno.

Sposób użycia wyrobu medycznego

wyjąć 1 fiolkę. Otworzyć ją odcinając kapturek, który nadaje się do ponownego użycia. Ewentualne ponowne użycie produktu powinno mieć miejsce w ciągu 12 godzin od otwarcia fiolki. Wpuścić po 2 krople do każdego oka. Powtórzyć zabieg za każdym razem, kiedy to będzie konieczne.

Uwagi

Preparat zachowuje trwałość przez 12 godzin od pierwszego otwarcia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h