Visiocare, krople do oczu, odświeżające, 0,5ml, 10fiol.
18.49 zł

Visiocare, krople do oczu, odświeżające, 0,5ml, 10fiol.

Visiocare, krople do oczu, odświeżające, 0,5ml, 10fiol.
Ostatnia cena produktu
18.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Odświeżające krople do oczu.

Skład

Destylaty roślinne z rumianku, świetlika i oczaru, chlorek sodu, fosforan sodu jednozasadowy jednowodny, fosforan sodu dwuzasadowy bezwodny, woda do 100 ml.

Działanie

W przypadku nieprzespanych nocy, godzin spędzonych przed monitorem komputera lub przed ekranem telewizora, czy też w miejscach zadymionych, lub w pomieszczeniach niewietrzonych daje ulgę zaczerwienionym oczom, oraz przywraca im blask i piękno.

Wskazania

VisioCare odświeżający jest roślinnym destylatem do oczu na bazie rumianku, świetlika i oczaru, wskazanym dla podrażnionych oczu.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Można stosować codziennie, a nawet kilka razy dziennie. Fizjologiczne pH. Fiolki dają się zamknąć poprzez odwrócenie kapturka. Zawartość fiolki należy zużyć w ciągu 12 godzin od jej otwarcia.

Uwagi

Preparat zachowuje trwałość przez 12 godzin od pierwszego otwarcia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h