Visiocare,krople,do oczu,przeciw zaczerwien., 10ml
16.08 zł

Visiocare,krople,do oczu,przeciw zaczerwien., 10ml

Visiocare,krople,do oczu,przeciw zaczerwien., 10ml
Ostatnia cena produktu
16.08 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Visiocare jest częścią linii ocznej AFOMILL. Są to całkowicie naturalne i sterylne destylaty z roślin leczniczych. Skład roślinny oraz nieobecność i konserwantów sprawia, że są to produkty, które mogą stosować wszyscy bez ywjątku,  a szczególnie osoby używające szkieł kontaktowych i dzieci.

Skład

roślinne destylaty z nagietka, rumianku i kopru włoskiego, chlorek sodu, fosforan sodu jednozasadowy jednowodny, fosforan sodu dwuzasadowy bezwodny, woda.
 

Działanie

W przypadku podrażnień wywołanych na przykład przez wiatr, promieniowanie UVA, chlor lub makijaż- VisioCare daje ulgę zaczerwienionym oczom, a także przywraca im blask oraz piękno.

Wskazania

VisioCare przeciwko zaczerwienieniom jest roślinnym destylatem do oczu na bazie nagietka, rumianku i kopru włoskiego, wskazanym do podrażnionych oczu.
Krople VISIOCARE mogą być stosowane codziennie, także kilka razy dziennie bez jakichkolwiek przeciwwskazań. W przypadku każdej patologii oczu:

  • podrażnienie pod wpływem czynników zewnętrznych,
  • TV i monitory,
  • zmęczenie wzroku,
  • bezsenne noce,
  • ekspozycja na promirnir UV,
  • makijaż.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Wpuścić 2 krople do kazdego oka. Można stosować codziennie, a nawet kilka razy dziennie. Fizjologiczne pH.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h