Visiocare,krople,do oczu,odśwież., 10 ml
17.39 zł

Visiocare,krople,do oczu,odśwież., 10 ml

Visiocare,krople,do oczu,odśwież., 10 ml
Ostatnia cena produktu
17.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

VisioCare odświeżający jest roślinnym destylatem do oczu na bazie rumianku, świetlika i oczaru, wskazanym dla podrażnionych oczu.

Skład

Destylaty roślinne z rumianku, świetlika i oczaru, chlorek sodu, fosforan sodu jednozasadowy jednowodny, fosforan sodu dwuzasadowy bezwodny, woda do 100 ml.

Działanie

W przypadku nieprzespanych nocy, godzin spędzonych przed monitorem komputera lub przed ekranem telewizora, czy też w miejscach zadymionych, lub w pomieszczeniach niewietrzonych daje ulgę zaczerwienionym oczom, oraz przywraca im blask i piękno.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Można stosować codziennie, a nawet kilka razy dziennie. Fizjologiczne pH.

Uwagi

Preparat zachowuje trwałość przez kilka dni od pierwszego otwarcia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus