Visiocare,krople,do oczu,nawilżanie, 10 ml
16.89 zł

Visiocare,krople,do oczu,nawilżanie, 10 ml

Visiocare,krople,do oczu,nawilżanie, 10 ml
Ostatnia cena produktu
16.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Produkt jest idealny w przypadku suchości oka nieposiadającej podłoża patologicznego.

Skład

Chlorek sodu, kwas hialuronowy (sól sodowa), destylat roślinny z rumianku, fosforan sodu dwuzasadowy bezwodny, edetynian sodu N-hydroksymetylogficynian sodu roztwór 50%, fosforan sodu jednozasadowy jednowodny, woda do 100 ml.

Działanie

VisioCare z kwasem hialuronowym jest roztworem izotonicznym do oczu, posiadającym właściwości zwilżające i nawilżające. Sól sodowa kwasu hialuronowego znajdująca się w ciałku szklistym, oraz w tkance łącznej nawilża powierzchnie oka.

Wskazania

Produkt jest idealny w przypadku suchości oka nieposiadającej podłoża patologicznego (użycie szkieł kontaktowych, długie użycie video terminali, zanieczyszczone powietrze, kurz).
Można stosować także przy założonych szkłach kontaktowych. Fizjologiczne pH.

Uwagi

 Zużyć w ciągu kilku dni od otwarcia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Visiocare nawilżanie - zastosowanie i działanie

Skład:

sól sodowa kwasu hialuronowego destylat roślinny z rumianku

Postać:

krople do oczu

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Okulistyka

Działanie :

nawilżające

Wskazania:

Do nawilżania oczu w przypadku uczucia suchego oka, pieczenia, zmęczenia oczu oraz innych drobnych dolegliwości nie związanych ze zmianami patologicznymi, wywołanymi na przykład przez kurz, dym, suche powietrze, klimatyzację, wiatr, zimno, intensywną pracą przy komputerze, używanie szkieł kontaktowych.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. Stosowanie preparatu należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Można stosować także przy założonych szkłach kontaktowych. Uwaga! Preparat w postaci 0.5 ml fiolek należy zużyć w ciągu 12 godzin od jej otwarcia. Uwaga! W przypadku stosowania innych leków okulistycznych zalecane jest zachowanie co najmniej 15 minutowej przerwy pomiędzy kolejnymi aplikacjami. Krople Visiocare powinny być stosowane jako ostatnie. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.