Signa, test ciążowy płytkowy, 1 szt
10.36 zł

Signa, test ciążowy płytkowy, 1 szt

Signa, test ciążowy płytkowy, 1 szt
Ostatnia cena produktu
10.36 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Jednostopniowy płytkowy test ciążowy Signa Test jest łatwym w użyciu testem przewidzianym do określenia obecności hormonu ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) w moczu, dla wczesnego wykrycia ciąży.

Hormon ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) jest hormonem glikoproteiny, wytwarzanym wkrótce po zapłodnieniu przez rozwijające się łożysko. Podczas prawidłowej ciąży, hCG może zostać wykryty w moczu nawet 6 dnia od poczęcia, szansa wykrycia podwaja się co 1,3 – 2 dni.

Od pierwszego dnia, w którym nie nastąpiła oczekiwana miesiączka, poziom hCG w moczu wynosi około 100mlU/ml, podczas gdy najwyższy poziom wahający się od 100,000 do 200,000 obserwowanych pod koniec pierwszego trymestru. Obecność hCG zaraz po poczęciu i jego znacząco wzrastające stężenie podczas początkowego etapu ciąży, czynią z niego wiarygodny wyznacznik wczesnego wykrywania ciąży.

Charakterystyka:

  • czułość - 25 mlU/ml,
  • dokładność - odpowiada testowi laboratoryjnemu i wynosi ponad 99%,
  • wczesne wykrycie - potrafi wykryć już 6-dniową ciążę,
  • łatwość wykonania - wystarczy nanieść próbkę moczu na płytkę testową,
  • szybkość - wynik testu w ciągu 5 minut,
  • wygodna - do wykonania o każdej porze dnia.


Sposób użycia: wystarczy zebrać mocz do czystego, suchego pojemnika i wpuścić 2 krople do okienka oznaczonego literą „S”. W ciągu 3-5 minut można odczytać wynik testu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h