Iwhite Remesense, nakładki na zęby wrażliwe, 6 szt
42.64 zł

Iwhite Remesense, nakładki na zęby wrażliwe, 6 szt

Iwhite Remesense, nakładki na zęby wrażliwe, 6 szt
Ostatnia cena produktu
42.64 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

iWhite by Remesense - zestaw dla zębów nadwrażliwych.
 

Wskazania

Ból i podrażnienie ze strony nadwrażliwych zębów  może stać się wspomnieniem zaledwie w ciągu kilku minut. Jednorazowa 10 minutowa aplikacja daje natychmiastową ulgę i dostarcza ochrony przed nadwrażliwością zębów nawet do 1 miesiąca.

Iwhite by Remesense zawiera Potassium Oxalate, który to składnik został klinicznie sprawdzony jako bardzo efektywna formuła stosowana dla zasklepienia kanalików zębowych. W ten sposób blokowana jest nadwrażliwość zębów.
Poprzez zamknięcie kanalików zablokowana jest możliwość przekazywania zewnętrznych bodźców do nerwów zębowych. Ponadto sygnały bólowe są blokowane przed wysłaniem do mózgu. To podwójne działanie tworzy idealny i natychmiastowy środek zaradczy dla zębów nadwrażliwych.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Unikalna na rynku forma do zębów jak też aktywne piankowe paski czynią produkt bardzo łatwym do użycia. Po prostu należy umieścić dwa paski w formie, włóżyć ją do ust na 10 minut.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 940 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h