Solarin Max, kapsułki, 45 szt
Solarin Max, kapsułki, 45 szt
0.00 zł

Solarin Max, kapsułki, 45 szt

Solarin Max, kapsułki, 45 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

(1 kapsułka): witamina C - 30mg (50% ZDS*), beta-karoten - 15mg, niacyna - 15mg (83% ZDS*), witamina E - 5mg (50% ZDS*), witamina B6 - 2mg (100% ZDS*), likopen - 0,25mg, biotyna - 0,15mg (100% ZDS*), kwas foliowy - 100mcg (50% ZDS*), cynk - 15mg (100% ZDS*), selen - 25mcg.

*procent realizacji dziennego zalecanego spożycia.

Właściwości składników

SOLARIN MAX jest doustnym suplementem diety stworzonym od początku z myślą o ochronie skóry "od wewnątrz". W jego skład wchodzi kompleks witamin działających ochronnie na skórę i nadający jej zdrowy, opalony wygląd bez koniecznej nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne czy długiego pobytu w solarium. Środek ten pomaga zmniejszyć wrażliwość skóry na słońce, co może mieć istotny wpływ na zmniejszenie ryzyka oparzeń i zmian posłonecznych. Przyjmowany doustnie działa w sposób ciągły, w sytuacjach gdy środki kosmetyczne zawodzą np. w trakcie i po kąpieli, podczas wysiłku - kiedy woda lub pot mogą usunąć warstwę ochronnego kosmetyku.

Naturalny proretinol (Beta-karoten) przyczynia się do korzystnej zmiany kolorytu skóry. Beta-karoten, a także likopen, selen oraz witaminy C, E są tzw. antyoksydantami chroniącymi komórki skóry przed wolnymi rodnikami. Antyoksydanty oraz pozostałe składniki jak kwas foliowy witamina B6, niacyna (PP), biotyna i cynk odgrywają ważną rolę w metaboliźmie skóry.

  • dodaje nową jakość do powszechnie stosowanych kosmetyków z filtrami UV.
  • nie ma istotnych działań ubocznych i w zasadzie można go przyjmować cały rok, co przyczynia się do utrwalenia opalenizny i nadania skórze zdrowego wyglądu.

Zalecane dzienne spożycie

zwykle stosuje się jedną kapsułkę dziennie w czasie posiłku. Osobom o jasnej karnacji zaleca się rozpoczęcie przyjmowania preparatu na około tydzień przed opalaniem.

Producent

BIOKRAFT PHARMA

Cechy produktu
PRODUCENT