Solarin Max, kapsułki, 45 szt
33.10 zł

Solarin Max, kapsułki, 45 szt

Solarin Max, kapsułki, 45 szt
Ostatnia cena produktu
33.10 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Składniki

(1 kapsułka): witamina C - 30mg (50% ZDS*), beta-karoten - 15mg, niacyna - 15mg (83% ZDS*), witamina E - 5mg (50% ZDS*), witamina B6 - 2mg (100% ZDS*), likopen - 0,25mg, biotyna - 0,15mg (100% ZDS*), kwas foliowy - 100mcg (50% ZDS*), cynk - 15mg (100% ZDS*), selen - 25mcg.

*procent realizacji dziennego zalecanego spożycia.

Właściwości składników

SOLARIN MAX jest doustnym suplementem diety stworzonym od początku z myślą o ochronie skóry "od wewnątrz". W jego skład wchodzi kompleks witamin działających ochronnie na skórę i nadający jej zdrowy, opalony wygląd bez koniecznej nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne czy długiego pobytu w solarium. Środek ten pomaga zmniejszyć wrażliwość skóry na słońce, co może mieć istotny wpływ na zmniejszenie ryzyka oparzeń i zmian posłonecznych. Przyjmowany doustnie działa w sposób ciągły, w sytuacjach gdy środki kosmetyczne zawodzą np. w trakcie i po kąpieli, podczas wysiłku - kiedy woda lub pot mogą usunąć warstwę ochronnego kosmetyku.

Naturalny proretinol (Beta-karoten) przyczynia się do korzystnej zmiany kolorytu skóry. Beta-karoten, a także likopen, selen oraz witaminy C, E są tzw. antyoksydantami chroniącymi komórki skóry przed wolnymi rodnikami. Antyoksydanty oraz pozostałe składniki jak kwas foliowy witamina B6, niacyna (PP), biotyna i cynk odgrywają ważną rolę w metaboliźmie skóry.

  • dodaje nową jakość do powszechnie stosowanych kosmetyków z filtrami UV.
  • nie ma istotnych działań ubocznych i w zasadzie można go przyjmować cały rok, co przyczynia się do utrwalenia opalenizny i nadania skórze zdrowego wyglądu.

Zalecane dzienne spożycie

zwykle stosuje się jedną kapsułkę dziennie w czasie posiłku. Osobom o jasnej karnacji zaleca się rozpoczęcie przyjmowania preparatu na około tydzień przed opalaniem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 954 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h