Humavit Diabeto Var, tabletki, 180 szt
24.09 zł

Humavit Diabeto Var, tabletki, 180 szt

Humavit Diabeto Var, tabletki, 180 szt
Ostatnia cena produktu
24.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat uzupełnia codzienną dietę w substancje pochodzenia roślinnego - ekstrakty z liścia morwy białej, kory cynamonowca wonnego i liścia pokrzywy - spowalniające  i zmniejszające stopień wchłaniania glukozy po spożytym posiłku bogatym  w węglowodany i dzięki temu  pomagające w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi. Jest on doskonałym uzupełnieniem diety szczególnie dla osób  z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej.


Przeciętna zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu (3 tabletki):

  • Morwa biała (ekstrakt)    270 mg
  • Pokrzywa zwyczajna (ekstrakt)    135 mg
  • Cynamonowiec wonny (ekstrakt)      67 mgSkładniki

Celuloza mikrokrystaliczna (nośnik), ekstrakt liścia morwy białej, ekstrakt liścia pokrzywy zwyczajnej, skrobia ziemniaczana, ekstrakt kory cynamonowca wonnego, fosforan triwapniowy (stabilizator), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).

Zalecane dzienne spożycie

3 razy dziennie po 1 tabletce przed posiłkiem, popijać wodą.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

VARIA
Żwirki i Wigury 56b
43-190   Mikołów

Humavit Diabeto-Var - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt cynamonowca wonnego ekstrakt z pokrzywy ekstrakt liścia morwy białej

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki obniżające poziom cukru we krwi

Wskazania:

Uzupełnia codzienną dietę w substancję roślinne spowalniające i zmniejszające wchłanianie przez organizm cukru po spożytym posiłku. Jest doskonałym uzupełnieniem diety dla diabetyków.

Dawkowanie:

Doustnie. 3 razy dziennie po 1 tabletce przed posiłkiem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.