Solarin Max, kapsułki, 90 szt
Solarin Max, kapsułki, 90 szt
0.00 zł

Solarin Max, kapsułki, 90 szt

Solarin Max, kapsułki, 90 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

SOLARIN MAX jest doustnym suplementem diety stworzonym od początku z myślą o ochronie skóry "od wewnątrz". W jego skład wchodzi kompleks witamin działających ochronnie na skórę i nadający jej zdrowy, opalony wygląd bez koniecznej nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne czy długiego pobytu w solarium. Środek ten pomaga zmniejszyć wrażliwość skóry na słońce, co może mieć istotny wpływ na zmniejszenie ryzyka oparzeń i zmian posłonecznych. Przyjmowany doustnie działa w sposób ciągły, w sytuacjach gdy środki kosmetyczne zawodzą np. w trakcie i po kąpieli, podczas wysiłku - kiedy woda lub pot mogą usunąć warstwę ochronnego kosmetyku.

Składniki

(1 kapsułka): witamina C - 30mg (50% ZDS*), beta-karoten - 15mg, niacyna - 15mg (83% ZDS*), witamina E - 5mg (50% ZDS*), witamina B6 - 2mg (100% ZDS*), likopen - 0,25mg, biotyna - 0,15mg (100% ZDS*), kwas foliowy - 100mcg (50% ZDS*), cynk - 15mg (100% ZDS*), selen - 25mcg.

*procent realizacji dziennego zalecanego spożycia.

Właściwości składników

Naturalny proretinol (Beta-karoten) przyczynia się do korzystnej zmiany kolorytu skóry. Beta-karoten, a także likopen, selen oraz witaminy C, E są tzw. antyoksydantami chroniącymi komórki skóry przed wolnymi rodnikami. Antyoksydanty oraz pozostałe składniki jak kwas foliowy witamina B6, niacyna (PP), biotyna i cynk odgrywają ważną rolę w metaboliźmie skóry.

  • dodaje nową jakość do powszechnie stosowanych kosmetyków z filtrami UV.
  • nie ma istotnych działań ubocznych i w zasadzie można go przyjmować cały rok, co przyczynia się do utrwalenia opalenizny i nadania skórze zdrowego wyglądu.

 

Zalecane dzienne spożycie

zwykle stosuje się jedną kapsułkę dziennie w czasie posiłku. Osobom o jasnej karnacji zaleca się rozpoczęcie przyjmowania preparatu na około tydzień przed opalaniem.

Producent

BIOKRAFT PHARMA

Cechy produktu
PRODUCENT

Solarin Max - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas foliowy witamina C (kwas askorbinowy) beta karoten cynk selen witamina B6 (pirydoksyna) likopen witamina E (tokoferol) witamina PP (niacyna) witamina H (biotyna)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Dermatologia i wenerologia

Działanie:

uzupełnia dietę w składniki wspomagające ochronę skóry przed promieniowaniem UV uzupełnia dietę w składniki ułatwiające opalanie

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki ułatwiające opalanie oraz wspomagające ochronę skóry przed szkodliwym wpływem promieniowania UV.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie. Osobom o jasnej karnacji zaleca się rozpoczęcie przyjmowania preparatu na około tydzień przed opalaniem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.