Ambio Karnityna, kapsułki, 60 szt
18.29 zł

Ambio Karnityna, kapsułki, 60 szt

Ambio Karnityna, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
18.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Składniki

(1 tabletka) zielona herbata 200 mg, L-karnityna 250 mg, chrom 50 mcg; Skład kapsułki: dwutlenek tytanu (E 171), tlenek żelaza zółty (E 172), czerwień koszenilowa (E 124), błękit patentowy (E 131), żelatyna. Substancje pomocnicze: Substancje wypełniające: laktoza, skrobia ziemniaczana, mikrokrystaliczna celuloza, Substancje poślizgowe: stearynian magnezu, krzemionka koloidalna.

Właściwości składników

Suplement diety AMBIO Karnityna zawiera specjalnie dobrany zestaw składników wspomagających odchudzanie. W połączeniu z aktywnością ruchową oraz zdrową dietą preparat aktywnie wspomaga spalanie tłuszczu.
 

  • L-karnityna to substancja o charakterze witaminy, której podstawowym zadaniem jest umożliwienie zamiany tłuszczów w energię. Sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej.
  • Chrom jest niezbędnym składnikiem odżywczym, warunkującym prawidłowy metabolizm cukrów i tłuszczów. Zwiększa beztłuszczową masę ciała i zmniejsza procentową zawartość tłuszczu, co może prowadzić do obniżenia masy ciała u ludzi. Utrzymuje prawidłową tolerancję glukozy.
  • Wyciąg z zielonej herbaty zawiera silnie działające substancje bioaktywne, które przyspieszają trzy zasadnicze procesy: zapoczątkowują proces rozpadu tłuszczu, nadzorują jego sprawne spalanie w komórkach mięśniowych oraz zabezpieczają przed reakcją ponownego gromadzenia rezerw tłuszczowych.

Zalecane dzienne spożycie

Zazwyczaj stosuje się 1 lub 2 kapsułki na dobę.Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

LAB.GALENOWE
Spółdzielcza 25a
11-001 Dywity

Karnityna Ambio - zastosowanie i działanie

Skład:

chrom L-karnityna zielona herbata

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Wspomagająco w dietach odchudzających. W połączeniu z aktywnością ruchową oraz zdrową dietą preparat aktywnie wspomaga spalanie tłuszczu.

Dawkowanie:

Doustnie. Zazwyczaj stosuje się 1 lub 2 kapsułki na dobę.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.