Oceanic AA Therapy Bezpieczne Słońce, krem, 50+, 50 ml
38.19 zł

Oceanic AA Therapy Bezpieczne Słońce, krem, 50+, 50 ml

Oceanic AA Therapy Bezpieczne Słońce, krem, 50+, 50 ml
Ostatnia cena produktu
38.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Wybierz odpowiednią ochronę skóry

 

 

Skład według INCI

inteligentny system fotoczułych bio-wektorów, fotostabilne filtry UVA i UVB, hydro-aktywna formuła nawilżająca, kompleks łagodzący podrażnienia.

Właściwości

 

  • zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem slońca
  • chroni przed powstawaniem fotoalergii
  • regeneruje dna skóry
  • zapobiega powstawaniu przebarwień
  • nawilża naskórek i zmniejsza podrażnienia

 

Uwagi

Produkt nakładać ponownie zwłaszcza po spoceniu się, pływaniu lub wytarciu się ręcznikiem, nie zapewnia stuprocentowej ochrony przeciwsłonecznej, zmniejszenie ilości nakładanego kosmetyku znacznie obniża poziom ochrony. Promieniowanie słoneczne jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Ma korzystny wpływ na samopoczucie i aktywność fizyczną. Umiejętne korzystanie ze słońca może być nie tylko źródłem przyjemności, ale także zdrowia. Należy pamiętać, iż oprócz dobroczynnego działania, słońce może wywoływać wiele objawów niepożądanych dla naszego zdrowia oraz samopoczucia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h