Elancyl Global Silhouette,modelujacy sylwetkę, 14sasz+ 140ml
102.79 zł

Elancyl Global Silhouette,modelujacy sylwetkę, 14sasz+ 140ml

Elancyl Global Silhouette,modelujacy sylwetkę, 14sasz+ 140ml
Ostatnia cena produktu
102.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Elancyl Global Silhouette - program modelujący sylwetkę. Suplement diety w dwóch różnych postaciach :

  • proszek o działaniu modelującym (14 saszetek),
  • koncentrat o działaniu oczyszczającym (140 ml).

Składniki

Proszek o działaniu modelującym:
olej z krokosza barwierskiego, substancje słodzące: ksylitol, maltitol, aromat jabłkowy, substancje smakowe: kwas cytrynowy, krzem, substancja słodząca: aspartam.
Koncentrat o działaniu oczyszczającym:
woda oczyszczona, substancja zagęszczająca: gliceryna, płynny wyciąg rożlinny (ogonki czereśni, korzeń pokrzywy, kłącze perzu, liście mate, wytłoczyny z winogron), aromat jabłkowy, wyciąg kakaowy, substancja słodząca: acesulfam potasu, środki konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu.
1 porcja składająca się z 2,9 gproszku o działaniu modelującym i 10 ml koncentratu o działaniu oczyszczającym zawiera: olej z krokosza barwierskiego 1,667 g (mianowany na 60% zawartośći sprzężonych kwasów linolowych CLA) co odpowiada 1 g CLA oraz płynny wycią roślinny (czereśnia, pokrzywa,perz, mate, winogrona) 2,0 ml.

Koncentrat o działaniu oczyszczającym:
 

Wartość odżywcza w 100 ml w 10 ml
białko 0,74 g 0,074 g
tłuszcze 0,14 g 0,014 g
cukry 28,99 g 2,899 g
inne 0,73 g 0,073 g

Wartość energetyczna w 100 ml: 511 kJ (120,3 kcal)
Wartość energetyczna w 10 ml: 51,06kJ (12,02 kcal)

Proszek o działaniu modelującym
 

Wartość odzywcza w 100 g w 2,9 g
białko 4,36 g 0,126 g
tłuszcze 42 g 1,218 g
cukry 49,88 g 1,447 g
inne 2,84 g 0,082 g

Wartość energetyczna w 100 g: 2476 kJ (595 kcal)
Wartość energetyczna w 2,9 g: 71,81 kJ (17,25 kcal)

Właściwości składników

Dwie różne postacie produktu o kompleksowym działaniu: oczyszczanie organizmu, ujędrnianie i modelowanie sylwetki oraz zapobieganie magazynowania tłuszczów.
Proszek o działaniu modelującym zawiera w swoim składzie substancję czynną o działaniu przeciwtłuszczowym CLA (sprzężony kwas linolowy) naturalnie pozyskiwaną z oleju z krokosza barwierskiego. CLA zmniejsza masę tkanki tłuszczowej i przyczynia się do zwiększenia tkanki mięśniowej. Ta naturalna substancja czynna przyspiesza redukcję tłuszczów, wychwytując je i przekształcając w energię dostarczaną do masy mięśniowej. W ten sposób CLA ogranicza proces magazynowania tłuszczów.
Koncentrat o działaniu oczyszczającym stanowi mieszaninę pięciu starannie dobranych roślin, wykazując gruntowne działanie wspomagające usuwanie nadmiaru wody.
Rezultaty: efekt zgrabniejszej figury widoczny juz po 14 dniach, a po 28 dniach sylwetka jest wymodelowana i ujędrniona u 96% kobiet.

Zalecane dzienne spożycie

Roztwór do picia:10 ml koncentratu rozcieńczyć w 1 szklance wody. Tak powstały roztwór oczyszczający pić 1 raz dziennie.
Proszek: saszetkas zawierająca proszek do samodzielnego spożycia wieczorem lub w połączeniu z innym produktem spożywczym (na przykład jogurtem).
Aby uzyskać lepszy efekt kuracji modelującej sylwetkę należy prowadzić higieniczny tryb życia, uprawiać sport i pić co najmniej 1 litr wody dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zrównoważonej diety. Saszetka proszku o działaniu modelującym sylwetkę nie zastępuje posiłku.
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nadmierne spożycie polioli może wywołać efekt przeczyszczający.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

PIERRE FABRE
Belwederska 20/22
00-762 Warszawa

Elancyl Global Silhouette - zastosowanie i działanie

Skład:

CLA (sprzężony kwas linolowy) ogonek czereśni korzeń pokrzywy kłącze perzu wyciąg z winogron liście mate

Postać:

płyn proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

wspomaga oczyszczanie organizmu wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej

Wskazania:

Suplement diety. Wspomagająco podczas kuracji odchudzającej w celu oczyszczenia organizmu z toksyn (w ciągu dnia - płyn) oraz redukcji tkanki tłuszczowej (wieczorem-proszek).

Dawkowanie:

Doustnie. Roztwór do picia: 10 ml koncentratu rozcieńczyć w jednej szklance wody. Tak przygotowany roztwór pić raz dziennie. Proszek: 1 saszetka dziennie. Saszetka zawiera proszek do samodzielnego spożycia lub w połączeniu innym produktem spożywczym np. jogurtem.   Uwaga! Preparat zawiera źródło fenyloalaniny.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.