Urinal Akut, tabletki, 10 szt
26.86 zł

Urinal Akut, tabletki, 10 szt

Urinal Akut, tabletki, 10 szt
Ostatnia cena produktu
26.86 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

żurawina wielkoowocowa (Vaccinium macrocarpon stand. ekstrakt), celuloza mikrokrystaliczna, wodorofosforan wapnia (subst. wypełniające); karboksymetyloceluloza (nośnik), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylające); coating (hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, talk, triglicerydy, dwutlenek tytanu, barwniki - indygotyna, karmoizyna). Żurawina wielkoowocowa (Vaccinium macrocarpon) stand. ekstrakt 36 mg proantocyjanidyn w dziennej porcji - 900 mg (2 tabletki).

Właściwości składników

dzienna porcja zawiera 36 mg proantocyjanidyn, pomagających zredukować przyleganie bakterii E.coli do ścian układu moczowego. Tabletki Urinal Akut zawierają innowacyjny, aktywny składnik Hi-PACTM, o wysokiej zawartości wyciągu z żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon),  pomagający utrzymać sprawne drogi moczowe.

Zalecane dzienne spożycie

2 tabletki dziennie. 

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest modyfikowany genetycznie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Urinal Akut - zastosowanie i działanie

Skład:

standaryzowany ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki utrudniające przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych uzupełnia dietę w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych

Wskazania:

Urinal Akut przeznaczony jest do krótkotrwałego stosowania przez osoby dorosłe, jako preparat wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych. Urinal Akut to suplement diety, w którym zastosowano innowacyjną technologię pozyskiwania wyciągu z żurawiny w formie Hi-PAC. Gwarantuje to odpowiednią ilość proantocyjanidyn (PAC). Naukowo dowiedziono działanie zawartych w nim substancji czynnych, które przyczyniają się do usuwania z przewodów dróg moczowych bakterii, w szczególności E. coli.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 tabletki dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Preparat może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią po konsultacji z lekarzem.