Slim Lady, kapsułki, 90 szt
53.39 zł

Slim Lady, kapsułki, 90 szt

Slim Lady, kapsułki, 90 szt
Ostatnia cena produktu
53.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Składniki

  • zielona kapsułka: HCA  250 mg, L-karnityna  70 mg, chrom  70 µg, zielona herbata  100 mg.
  • czerwona kapsułka: CLA  300 mg, L-karnityna  90 mg. 
  • żółta kapsułka: HCA  200 mg, Melisa lekarska  250 mg.

 

Właściwości składników

SlimLady to preparat, którego składniki w poszczególnych kapsułkach są dobrane do biorytmu dnia według poziomu aktywności i związanych z nią procesów w organizmie. Zielona kapsułka pomoże ograniczyć ilość spożywanego pokarmu, czerwona kapsułka pobudzi procesy spalania tkanki tłuszczowej i ograniczy jej odkładanie w organizmie, żółta natomiast zmniejszy apetyt wieczorem i pomoże spokojnie zasnąć.
 

  • HCA (kwas hydroksycytrynowy) blokuje przemianę nadmiaru spożytych węglowodanów w tkankę tłuszczową oraz zmniejsza łaknienie.
  • L-karnityna zwiększa spalanie kwasów tłuszczowych, przez co redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej i zapobiega efektowi jo-jo.
  • CLA (sprzężony kwas linolowy) przyspiesza spalanie istniejącej tkanki tłuszczowej i ogranicza jej powstawanie w organizmie.
  • Chrom skutecznie reguluje poziom glukozy we krwi, dzięki czemu, hamuje napady niepohamowanego głodu oraz chęć podjadania między posiłkami.
  • Polifenole zawarte w zielonej herbacie pobudzają proces rozpadu i spalanie tłuszczów w organizmie.
  • Melisa lekarska ma działanie łagodnie uspokajające i ułatwiające zasypianie.

Zalecane dzienne spożycie

należy przyjmować 1 kapsułkę zieloną rano, 1 kapsułkę czerwona w południe i 1 kapsułkę żółtą wieczorem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zaleca sie stosowanie SlimLady w połączeniu z aktywnością fizyczną.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

BIOGENED
Pojezierska 99
91-342 Łódź

Slim Lady - zastosowanie i działanie

Skład:

HCA (kwas hydroksycytrynowy) L-karnityna chlorek chromu zielona herbata CLA (sprzężony kwas linolowy) melisa

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

pomaga zapobiegać efektowi jo-jo zmniejsza uczucie głodu uzupełnia dietę w składniki stymulujące spalanie tkanki tłuszczowej

Wskazania:

Uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające odchudzanie. Slim Lady to preparat, którego składniki w poszczególnych kapsułkach są dobrane do biorytmu dnia według poziomu aktywności i związanych z nią procesów w organizmie. Zielona kapsułka (HCA , L-karnityna, chlorek chromu, zielona herbata) pomaga ograniczyć ilość spożywanego pokarmu, czerwona kapsułka (CLA, L-karnityna) pobudza procesy spalania tkanki tłuszczowej i ogranicza jej odkładanie w organizmie, żółta (HCA, melisa lekarska) natomiast zmniejsza apetyt wieczorem i pomaga spokojnie zasnąć.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułkę zieloną rano, 1 kapsułkę czerwoną w południe i 1 kapsułkę żółtą wieczorem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.